7 obserwujących
731 notek
240k odsłon
197 odsłon

Nie dopadli Stonogi, to dopadną Kucharskiego

Wykop Skomentuj16

image

Na polecenie Prokuratury Regionalnej w Warszawie policjanci zatrzymali byłego reprezentanta piłkarskiej reprezentacji Polski Cezarego K. – dowiedział się portal tvp.info. Sprawa dotyczy kierowania gróźb wobec Roberta Lewandowskiego. K. to były poseł Platformy Obywatelskiej.https://www.tvp.info/50516195/byly-menedzer-lewandowskiego-cezary-k-zatrzymany

 Rzecznik Prokuratury Regionalnej w Warszawie prok. Marcin Saduś podaje, że aresztowano Cezarego Kucharskiego, ponieważ wybitny polski piłkarz Lewandowski czuje się zagrożony.

 By uzmysłowić Kucharskiemu, z jak wybitną postacią prywatny spór zaczął, dokonano przeszukania w miejscach zamieszkania oraz prowadzenia działalności gospodarczej przez Kucharskiego. Szuka się więc czegoś, co Kucharski ma, a wybitny piłkarz chciałby, żeby nie miał.

 Nie wiem, dlaczego wybitny piłkarz nie poszedł do sądu i prywatnego oskarżenia przeciwko Kucharskiemu nie złożył, ale zastanawiam się, dlaczego prokuratura angażuje się w spory prywatne. Wiem, że Lewandowski jest wybitny, uczciwy i bez skaz widocznych gołym okiem, ale jeśli potwierdzi się, że Kucharski jest taki sam, to ciekaw jestem czy zobaczymy prokuratora Sadusia reklamującego prokuraturę regionalną miasta W.
Wykop Skomentuj16
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale