15 obserwujących
1091 notek
338k odsłon
  378   0

Trzymajmy się jednej wersji

imageWszelkie oskarżenia wobec Rosji o sytuację w ukraińskiej Buczy to „dobrze wyreżyserowany tragiczny spektakl” – powiedział rzecznik prezydenta Rosji Dmitrij Pieskow. Mówiąc o możliwości przeprowadzenia śledztwa w obecnej sytuacji, Pieskow zauważył, że należy zastanowić się, jak można uczynić je bezstronnym. Według zastępczyni rzecznika prasowego sekretarza generalnego ONZ Farhana Haq organizacja oceni wydarzenia w Buczy na podstawie wyników śledztwa.

Poproszony o skomentowanie słów ukraińskiego prezentera Fakhrudina Sharafmala, zastępca rzecznika sekretarza generalnego ONZ Farhana Haqa wezwała do powstrzymania się od mowy nienawiści. Sharafmal na antenie ukraińskiego kanału telewizyjnego cytował nazistowskiego zbrodniarza Adolfa Eichmanna o niszczeniu dzieci i wzywał do ludobójstwa na Rosjanach. Zachęcamy wszystkie strony do powstrzymania się od mowy nienawiści” – powiedziała Haq.

Notka będzie nie o komisjach śledczych, międzynarodowym współczuciu czy innych pierdołach zaprzątających wybitne mózgi wybitnych przywódców, ale o kosmosie. Tak właściwie o zjawiskach astralnych a tu z kosmosem jesteśmy prawie na styku, bo istnieje kosmiczna głupota.

Inspiracją był bloger, któremu ktoś jakieś satelitarne zdjęcia podrzucił i wszystko jest TU 

Wszystko by było dobrze gdyby do dyskusji nie wcięła się Halo.  Kto pisze na blogu, to wie, że jak bana Halo nie dasz, to musisz udowodnić, że Halo się myli. A jak bana dasz, to jeszcze gorzej wyjedzie, bo wyjdzie, żeś menda i oszust, bo zatykając mordę prawdzie, pozwalasz kłamstwu pysk drzeć. Do zdjęcia wracam i pierwsze zdjęcie jest od rk1.

image

 Są trzy obiekty zaznaczone na biało.  Nie będzie dokonana analiza czy w aucie czarnym jest postać, czy kropla wody na obiektyw padła, ale analiza ruchów astralnych w materiach nie tylko organicznych. Zwłoki ukazane satelitarnie i na materiale ziemskim zostaną przesunięte w kierunku samochodu czarnego, natomiast samochód biały zniknie i dopiero zostanie przesunięty przez siły ziemskie. Nie będę zawracał dupy opisami i innymi ziemskimi wymysłami, ale załączę kilka zdjęć i kto chce, ten niech sam sobie własne zdanie o zbrodniarzach z Buczy wyrabia.

image

Białego samochodu jeszcze nie ma, bo dopiero będzie przepchany. Tak wygląda astralność materii nieorganicznej. Zwłoki leżące po lewej stronie ekranu zostaną dostarczone na miejsce. Takie są realia.

image

Zwłoki już są a teraz...

image

białe auto nadjechało i mamy komplet. Jak by ktoś nie wiedział to wszystkie zwłoki, które mają opaski białe na lewej ręce, nie są cywilami.  

image

Czy to są te same zwłoki, które po lewej stronie leżały czy jakieś inne ktoś przytargał, nie wiem, ale powiem wam, że jak lewitowały w pobliże czarnej limuzyny to zagadka już była. image

Dzięki siłom niezbadanym, że Niemcy proces lewitacji pokazali i powiadam wszystkim, że zabity do końca ma ...ebane. Tak wyglądają ofiary wojen. Obojętnie kto to zrobił i w jakiej kolejności lewitacja przebiegała.  Tak wygląda wojna.


  


Lubię to! Skomentuj18 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale