15 obserwujących
1126 notek
347k odsłon
  140   1

Węzeł gordyjski

 Europejskie firmy energetyczne wezwały Wielką Brytanię do podjęcia natychmiastowych działań w sprawie niebezpiecznych zanieczyszczeń w gazie ziemnym dostarczanym do UE. O gazie i zanieczyszczeniach napisał Financial Times TUTAJ

  Ilość zanieczyszczeń toksycznych, radioaktywnych i samozapłonowych w gazie dostarczanym przez Wielką Brytanię osiągnął taki poziom, że dostawy gazu  z Wielkiej Brytanii do Europy mogą zostać zawieszone ze względów bezpieczeństwa.

 Ponieważ newsncr TUTAJ pisze o benzynie, trzeba przyjąć, że nie ważne, o co chodzi, ale ważne jest, że coś z paliwami jest nie tak, jak powinno być.  A zima idzie, więc Węgry planują zakup dodatkowych 700 milionów metrów sześciennych gazu z Rosji latem 2022 roku. Jak będzie opłacony i kiedy pompy ruszą Viktor Orban UE jeszcze nie poinformował. Wszyscy, którzy  Orbana nie lubią, przyznają, że Orban jest coraz bardziej odizolowany. Orban nie może już nawet polegać na polskich przyjaciołach, którzy najprawdopodobniej byli tylko w przeszłości, wyłącznie z powodu rosyjskiej agresji – powiedział burmistrz Budapesztu Gergely Karacioni.
Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale