15 obserwujących
1132 notki
348k odsłon
  141   1

Sikorski dziękował imiennie...

... i trzeba szczerze powiedzieć, że facet podziękowaniem wstrzelił się w pustą przestrzeń debilnych insynuacji związanych z nieszczelnością rur rosyjskich. Pusta przestrzeń, która z natury jest pusta, natychmiast dokonała oceny stanów psychicznych Radka i stan konta wymienionego.  Gdyby nie te pieprzone rury nikt by słowa o kasie odwiedzającej Radka nawet nie pisnął pomimo tego, że wszyscy wiedzieli, że Radek kasę ma i mania się nie wstydzi. Jedno co z rurami jest pewne, to jest to, że temat jest i wypada ukazać stanowisko Moskwy, która jest właścicielem rur. 

image Dyrektor rosyjskiej Służby Wywiadu Zagranicznego Siergiej Naryszkin nazwał wybuchy w Nord Stream międzynarodowym aktem terrorystycznym. „Zachód robi wszystko, aby ukryć prawdziwych organizatorów i sprawców tego międzynarodowego aktu terrorystycznego” – powiedział Siergiej Naryszkin.

 Według niego Rosja ma dowody na to, że za wybuchami w Nord Stream stoją kraje zachodnie. 


image Czy głos rosyjski został usłyszany przez kraje zachodnie, powiedzieć nikt nie może, ale kilka minut po oświadczeniu Naryszkina sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg oświadczył, że zorganizuje nieplanowaną konferencję prasową w piątek 30 września o godzinie 18:00 (19:00 czasu moskiewskiego). Wszyscy więc czekają, co powie zachód i jak długo bezwonny i łatwopalny gaz będzie niepokoił mieszkańców zachodu. 

 Są wprawdzie mocne dowody, że Rosja, rur które mogła zakręcić, wysadzać nie musiała, ale czas bąbelkowania gazu może pokazać prawdziwe oblicze narodu rosyjskiego i rządu największego terrorysty nowoczesnej Europy. Jak do niedzieli bąble nie znikną, oznacza to, że ktoś dalej gaz tłoczy, by Europę niepokoić, a nawet wytruć. 

 Jest więc sytuacja dynamiczna i oświadczenie Austrii, że bez gazu rosyjskiego obejść się nie można, rozszerza krąg podejrzanych i krąg, którym Radek może jeszcze podziękować. Bo dziękowanie imienne jest milsze niż podziękowanie wszystkim. 

image


29.09.2022 r. przedstawiciele Szwecji i Danii wysłali list do ONZ, w którym przedstawili wszystkie znane fakty dotyczące sytuacji kryzysowej na gazociągach Nord Stream i Nord Stream 2 – powiedziała szwedzka minister spraw zagranicznych Ann Linde.
image

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale