16 obserwujących
1173 notki
369k odsłon
  243   1

Tylko trzeba chcieć

imageRzeczywistym obrazem przeszkód, jakie czekają Polskę na drodze starań o uzyskanie reparacji wojennych od Niemiec, jest opinia znanego publicysty „Die Welt” Jacques'a Schustera, zamieszczona w artykule opublikowanym kilka dni temu na łamach tego dziennika. W tekście autor zawiera tezę, iż „Polacy w dużej mierze tylko obserwowali tłumienie przez Niemców w 1943 roku powstania w getcie warszawskim, a prawie nie pomagali Żydom”.falsz-niemieckiej-publicystyki


 Przylazł czas by pokazać rzeczywisty obraz tego, co się działo, a nie wytaczać działo, by udowodnić żydowi niemieckiemu Schusterowi, że się mija z prawdą. Ponieważ każda prawda ma dwie strony, Schuster sięgnął po prawdę słuszną i trzeba powiedzieć, że powiedział prawdę. Prawda Schustera oparta jest na materiałach komunistów żydowskich, którzy z natury wszelką pomoc oferowaną przez nie komunistów traktowali z obrzydzeniem.

 Takie były czasy i tak historyk Schuster udowodnił jeszcze raz, że raz rzucone ziarno będące nośnikiem obrzydzenia wypielić nikt nie jest w stanie. Może ten, co Schustera chce zaprosić,  jest żydem polskim i szczerze porozmawia z żydem niemieckim, jak naprawdę było, bo materiały dowodowe są i wystarczy je tak normalnie po żydowsku przedstawić. 

 Na koniec kilka graficznych ozdobników mających zachęcić do logicznego myślenia. Można też ujawnić akta Gustawa Alef-Bolkowiaka vel Alef Gutman ps. Bolek (ur. 3 lutego 1916 roku w Łomży, zm. 7 sierpnia 1979 w Warszawie) – pułkownik Sił Zbrojnych PRL i partyzant Gwardii i Armii Ludowej. Jak jest się żydem, to tak naprawdę dużo można, tylko trzeba chcieć.

 

Zobacz galerię zdjęć:

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale