Karzo Karzo
432
BLOG

Pijak, ruska onuca i idiota. Czy PiS się wahnie?

Karzo Karzo Polityka Obserwuj notkę 3

image

Stacja propagandowa


Co się zaczęło dziać, pisać nie muszę, ale zaczęło się dziać. Nie tylko Radek został ofiarą działania. Naboje w rosyjskiej propagandzie przeciwko Polsce zostały zmagazynowane na jednym zdjęciu:image

i info poleciało w świat medialny, by o 17:27 czasu ruskiego wybuchnąć w mediach rosyjskich:image

 Do tego momentu mamy wszystko jasne i propaganda rządowa zabłysła, jak  kometa której zadaniem jest błysnąć, rypnąć i coś rozpisdzić. Interesującym elementem tej pierdołowatej propagandy jest to, że z toporną ruską propagandą zmierzyć się nie może. Dobry dziennikarz i uczciwy łapie temat i tak go q...  dręczy, by ze wszystkich stron informację zdobyć i iskrą talentu błysnąć. Rosjanie czytają wszystko, wszystkich i całą dobę a nasi coś napisali i już słuchają, czy dobrze napisali. Takie q... pierdoły propagandowe łase na pochwały więc dziwić nie może, że o Paulu Craig Robertsie z Ameryki nie słyszeli. Paul Roberts też pisał o Polsce i Ukrainie, a na liście wybuchowej PiS nikt go nie umieścił. Szkoda, bo autor i tekst znany w Ameryce i chętnie powielany przez media rosyjskie. 

image W świecie zachodnim rusycystyka przerodziła się w rusofobię. Obiektywni eksperci to już przeszłość. Jeden z nielicznych pozostałych obiektywnych ekspertów zastanawia się, czy scena jest już przygotowana do wojny lądowej nieprzewidzianej przez Waszyngton i NATO. Jeśli wydarzenia zmuszą Putina, to Ukraina po prostu zostanie zmieciona.

 Wydaje się, że do podobnego wniosku dochodzi polski minister obrony. Wiele wskazuje na to, że mobilizacja rozpocznie się od powołania 200 tysięcy rezerwistów. Nie wiadomo, czy ma to na celu ochronę przed rosyjskim atakiem, czy też okupację zachodniej Ukrainy, do której Polska wciąż rości sobie pretensje, podczas gdy Rosja zajmuje wschodnią połowę. [...] Zniszczeniu Ukrainy można zapobiec, akceptując przez Waszyngton powrót wyzwolonych przez Rosję terytoriów Matce Rosji i zgadzając się, że Ukraina będzie neutralnym, rozbrojonym państwem i nigdy nie będzie członkiem NATO. paul robertsTen prorosyjski tekst ukazał się 20.01.2023 r. i został opublikowany w mediach rosyjskich.

Karzo
O mnie Karzo

W języku istnieją zwroty, które same w sobie nie posiadają określonego znaczenia i dopiero kontekst i sytuacji, w jakiej są wypowiadane, nadaje im znaczenia. By nie zakłócić  rudymentarnego toku myślenia, sensu w bez sensie doradzam nie szukać. Jaką wartość ma człowiek, który nauczył się czytać i pisać, myślenie pozostawiając innym? (Ernst Hauschka) SN w wyroku z dnia 17 listopada 2010 r., I CSK 664/09 Dla internautów, zwłaszcza tych, którzy uważają, że fora internetowe lub - generalnie - elektroniczne publikacje nie są regulowane przepisami powszechnie obowiązującego prawa, wyrok ten to istotny sygnał, że: cytowanie źródeł, które naruszają dobra osobiste człowieka, oznacza, że również cytujący może ponosić odpowiedzialność za publikację. (Piotr VaGla Waglowski)

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka