62 obserwujących
334 notki
532k odsłony
  292   3

Czy w S4 są macki zespołu do szukania haków na prezesa Obajtka?

Pośród rzadkich ostatnio moich wpisów na portalu S24, coraz częściej uznaję za konieczne przywołanie swojej wcześniejszej notki na temat, który teraz staje się aktualny. Ujawnione na taśmach „Gazety Wyborczej” zapisy burzliwej dyskusji zawierają wypowiedź zastępcy naczelnego redaktora Bartosza Wielińskiego,  który powiedział: „….Roman [Imielski] ma w swoim dziale dziennikarzy, którzy non stop tropią pana Obajtka i innych ludzi…” Dyskusja odbyła się pod koniec listopada 2021, a ja o wiele wcześniej, wstrząśnięty narastającą serią potężnych ataków GW na Prezesa Daniela Obajtka napisałem już 21 marca 2021notkę wyrażającą wielki podziw dla działalności Prezesa ORLENu, zawierającą jego obronę i wsparcie, także zwracającą się do niego, by nie przepuścił żadnej okazji pozwania kłamców do sądu:  
https://www.salon24.pl/u/krakow-broda/1120902,do-szanownego-prezesa-daniela-obajtka
Uważam, że ujawnione istnienie w GW zespołu dziennikarskiego do tropienia Prezesa ORLENu może być okolicznością ważną przy rozpatrywaniu tych spraw w sądach. Zwrócę natomiast uwagę na inną rzecz.
Moja linkowana notka cieszyła się ponadnormatywnym (dla mnie) zainteresowaniem, a w dyskusji pod nią (115 komentarzy) wpisujący uwagi w większości mocno poparli jej treść. Sporo negatywnych komentarzy ich autorzy później usunęli, ale podam teraz nicki tych, którzy dołączyli się wtedy do ataków na Obajtka, a przy okazji także na mnie:
@anodown, @replay, @Sebastianztiktoka (usunął wszystkie swoje uwagi), @Antykodziarz, @...CC, @nolas, @zett75, @wujek m, @Z ZACIĘCIEM, @wojtekr, @grizzli1, @ Robert Wolny, @ludka57.

Uważam, że nie wolno nam puszczać w niepamięć ohydnych zachowań, które tak narastają, że kiedyś mogą nas wszystkich zniszczyć. W tych sprawach powinno się do końca wyjaśniać to, co da się wyjaśnić. Dlatego zapytam: Czy ktoś w tych nickach potrafi zidentyfikować osoby związane z GW, które mogłyby uczestniczyć w owym „zespole tropiącym”?


Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale