Zostaw za sobą piękna ślady...
Szczęście to codzienne odczuwanie własnego wolnego istnienia
157 obserwujących
1808 notek
1400k odsłon
  669   2

Izraelski majstersztyk J. Kaczyńskiego!

Nie wiem, ale chyba nikt tak naprawdę nie zauważył słów J. Kaczyńskiego w sprawie reparacji wojennych od Niemiec skierowanych do Izraela. 


A te słowa mniej więcej brzmiały tak, że J. Kaczyński zaproponował nawet Izraelowi współpracę w kwestii reparacji wojennych dla Polski, w tym również partycypowanie w kwestiach finansowych.  


Tak naprawdę jest to oferta dla Żydów, którzy mogą uzyskać dużą kwotę reparacji wojennych wtedy, gdy Polska też je je otrzyma. 


Uważam, że jest to majstersztyk J. Kaczyńskiego, czyli zaproponowanie Żydom jakiejś gratyfikacji finansowej z uzyskanych przez nas kwot reparacji od Niemiec.


Niestety Żydzi nie przestają domagać się od nas reparacji a kwoty, które szacują są ogromne i sięgające nawet 300 mld dolarów (znów liczonych miara światową a nie amerykańską). Ustawa 447 amerykańskiego parlamentu, zwana też Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST Act, Sprawiedliwość dla tych, którzy przetrwali, ale nie otrzymali rekompensaty) przegłosowana w USA i podpisana później przez prezydenta D. Trumpa, uruchomiła państwową machinę największej potęgi światowej dla wsparcia organizacji, które mienie pożydowskie chcą przejmować [1]. I to przejmować bezprawnie wedle światowych norm prawnych, bo mienie jest z reguły bezspadkowe i jako takie przechodzi w ręce gospodarza kraju. 


Warto w tym momencie powiedzieć, że całkiem niedawno Niemcy ogłosiły, że już spłacili Żydom reparacje wojenne i nie są już nic im winni. Wysokość tych reparacji wyniosła jedynie 100 mld USD (liczone metodą europejską a nie amerykańską). Szokujące więc są żydowskie szacunki. 


I po tej deklaracji nastąpiło gorączkowe poszukiwanie przez Izrael innych źródeł finansowania "Przedsiębiorstwa Holocaust a najbardziej od Polski. Zresztą taką kampanię wspólnie z Niemcami Żydzi prowadzili od lat, oskarżając nas o nazizm i śmierć milionów Żydów. A przecież to Niemcy są winni tych zbrodni.


Deklaracja J. Kaczyńskiego i otwarcie drogi do uzyskania przez Żydów części kwoty tych należnych reparacji wojennych uzyskanych przez Polskę może więc diametralnie zmienić międzynarodową żydowską antypolską propagandę a nawet doprowadzić do współpracy Żydów z Polską w tym zakresie. Jeżeliby tak się stało to może Izrael chciałby od nas z reparacji tyle, co wynikało z ich obliczeń 15 lat temu, gdzie oszacowana przez nich kwota (po uwzględnieniu inflacji) wynosiła na 2019 rok około 125 mld USD. Zresztą to i tak są niebotyczne rozmiary, bo przypomnę, że też publicznie Żydzi wcześniej oszacowali od Polski należne im kwoty na 65 mld. USD. 


Polska i rząd polski kategorycznie odrzuca żydowskie roszczenia słusznie argumentując, że Niemcy powinni ich żądać od Niemców, czyli sprawców Holocaustu oraz barbarzyńskiej i wywołanej przez Niemców II Wojny Światowej. 


Może więc ogłoszenie, że Polska chce od Niemiec reparacji wojennych i proponuje w tym zakresie ewentualną współpracę z Izraelem spowoduje, iż wreszcie Żydzi i państwo Izrael choć trochę złagodzą antypolską propagandę. 


Jest jeszcze jedna rzecz, która jest bardzo ważna. O naszych reparacjach wojennych mówi teraz cały świat, więc może w końcu ludzie inaczej spojrzą na nasz kraj i nie będzie to historia pisana przez Żydów albo Niemców, którzy od dziesiątków lat chcą się wybielić z niemieckiego nazizmu. A on był niemiecki. 


[1] https://www.money.pl/gospodarka/ustawa-447-i-reparacje-wojenne-polska-moze-zaplacic-fortune-6380506331355265a.html


Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad…

http://krzysztofjaw.wordpress.com/ lub jeszcze https://krzysztofjaw.blogspot.com/

e-mail: kjahog@gmail.com

Jeżeli moje teksty nie są dla Państwa obojętne i szanują Państwo moją pracę, to mogą mnie Państwo wesprzeć drobną kwotą.

Z góry wszystkim darczyńcom dziękuję!

Nr konta - ALIOR BANK: 58 2490 0005 0000 4000 7146 4814

Paypal: paypal.me/kjahog

Lubię to! Skomentuj27 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka