11 obserwujących
493 notki
2023k odsłony
662 odsłony

Sylwester 2020 i Nowy Rok 2021 - życzenia od Salonu24

Wykop Skomentuj53

Już niedługo przywitamy Nowy Rok. Po wyjątkowo dla wielu z nas fatalnym roku 2020, wyglądamy nadchodzącego 2021 roku z nadzieją, że odmieni los lub przyniesie nam coś lepszego. 

Życzymy Wam wszystkim: blogerom, komentatorom i czytelnikom Salon24.pl pożegnania starego i powitania nowego roku w zdrowiu oraz byście zachowali je przez cały czas. 

Dziękujemy za to, że byliście z nami przez ten trudny rok. Napisaliście tysiące ciekawych notek i komentarzy. Tworzycie z nami portal pełen różnorodnych opinii i bogaty w osobowości, które mają wiele interesujących myśli do przekazania. 

Uważajcie na siebie, nie dajcie się Covidowi-19 ani innym chorobom. Jeśli się dziś bawicie, to pamiętajcie o zakazie przemieszczania się w sylwestra. Będzie nam miło, jeśli część z Was spędzi dzisiejszy wieczór z Salonem24, choć nie zapowiadamy wielkiego show z fajerwerkami. Wręcz przeciwnie - niezmiennie apelujemy o niestrzelanie w sylwestra.  

image
Jeden z najpopularniejszych memów symbolizujący 2020 i 2021 rok. 

Niech przyszły rok przyniesie upragniony koniec pandemii. Abyśmy mogli wrócić do normalności, zdjąć maseczki i oddychać pełną piersią. Nie bójmy się snuć plany, marzenia - życzymy, byście byli w nich wytrwali i by wreszcie udało się je wszystkie zrealizować. 

Bądźcie dobrzy dla innych i dla siebie. Pamiętajcie, że dobro, które dajemy, zawsze do nas wraca. 

Do Siego Roku! 

Bogna Janke i Admini Salon24.pl.

Wykop Skomentuj53
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura