"Erupcja", to film, który wyreżyserował Pete Ohs, wg własnego i Charlie XCX, Jeremy'ego Harrisa, Leny Góry i Willa Maddena, scenariusza.
Akcja rozgrywa się w Warszawie, gdy przyjeżdża tu kolejny raz - z Londynu - Bethany (gra ją Charli XCX), tyle, że teraz wraz ze swoim chłopakiem, Robem (Will Madsen).
Bethany w Warszawie ma przyjaciółkę, Nel (Lena Góra), a ich spotkaniom towarzyszą wybuchy wulkanów, w różnych częściach świata, teraz to Etna, więc pył wulkaniczny się unosi...
Bethany i Rob muszą w Warszawie zostać dłużej, więc się snują... i poznają Amerykanina, Claude'a (Jeremy O"Harris), który też tu przemieszkuje. A impreza u niego prostuje relacje...
Należy też nadmienić, że prowadzącym jest tu narrator (Jacek Zubiel), dodający ironii całej fabule.
Natomiast za zdjęcia odpowiada... Pete Ohs, a muzyką zajęli się Charlie Watson i Isabella Summers.
Film "Erupcja" jest dosyć oszczędny w formie, ale jest tu też wiele zawirowań, więc i napięcie - w okowach pyłu wulkanicznego - rośnie.


Komentarze
Pokaż komentarze (5)