Blog
"Uśmiech wędruje daleko"
maia14
68 obserwujących 1195 notek 1017263 odsłony
maia14, 14 listopada 2017 r.

Prezes Kaczyński nie widzi problemu...

182 19 0 A A A

Prezes Kaczyński jest zachwycony sobą i swoją "dobrą zmianą". I podobnie jak min. Błaszczak nie widzi problemu, który wielu mogło zaobserwować na tzw. Marszu Niepodległości. Ponoć to margines...

No pewnie, boć przecież kibole i tzw. narodowcy, to zbrojne ramię PiS-u, jakie występowało przeciw władzy, gdy rządziła koalicja PO-PSL. I byly zadymy, bo władza nie pozwalała panoszyć się faszystom, antysemitom czy rasistom.

Ostatnio - w czasie MN - ciężko kiedyś doświadczona Warszawa musiała znosić gesty i transparenty, które kojarzyły się z okupantem... z faszystowskich Niemiec.

Jednak prezes Kaczyński nie widzi zagrożenia, więc i potępienia... nie raczył wyartykułować. Ba, nawet ma pewne podejrzenie, iż to, co się działo było... prowokacją. Chyba mu się pomylił czas...

To onegdaj, ale nie za tego rządu, chciano coś paskudnego sprokować i to przy pomocy dzieci. Miało być na policję pod zarządem PO-PSL. "Bohaterem" był natomiast chłopiec imieniem Kondzio, wystawiony i narażany... przez swoich i sprzyjających PiS-owi. I jakież było oburzenie wielbicieli "jedynie słusznej", a także niepokornych dziennikarzy w rodzaju Jana Pospieszalskiego /zatrudnionego i wtedy w TVP/. Jednak szydło wyszło..., co w pełni zobrazował na swym blogu kolega Leming666, w notce o tym, że policja "pobiła" dzieci:


https://www.salon24.pl/u/leming666/463197,policja-pobila-dzieci


Pewnie prezes Kaczyński chciałby, żeby to, co poszło w świat po ostatnim Marszu Niepodległości było prowokacją, ale obawiam się, że to mu się jednak nie spełni.Opublikowano: 14.11.2017 17:31.
Autor: maia14
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Uśmiech wędruje daleko" image

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @KOBIETA KULA - Taki to kosmita.
  • Morawiecki błaznuje i ... łże. Ale prezesowi się podoba, więc może się tak wypuszczać....
  • Dorwało się to towarzystwo - wreszcie - do limuzyn /służbowych/, a nie do szrotu i ich...

Tematy w dziale Polityka