14 obserwujących
876 notek
324k odsłony
115 odsłon

Manipulacje i prowokacje

Wykop Skomentuj

- antypolskich polityków pod batutą PO-KO i mediów ściekowego nurtu, opłacanych przez wrogów Polski!

Nie mierżą was rodacy ci przekupni nieudacznicy z PO-KO, SLD, PSL i mediów ściekowego nurtu, którzy coraz częściej zastraszają; panią Prezes Trybunału Konstytucyjnego Julię Przyłębską, Prezydenta Polski Andrzeja Dudę, Premiera Rządu Polski Mateusza Morawieckiego, Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, itd?!
Prezes TK, pani sędzia Julia Przyłębska dla tych niedouczonych nieudaczników z PO-KO i nie tylko, nie znających KONSTYTUCJI RP jest nieosiągalną, ponieważ TK podlega tylko i wyłącznie, zapisom KONSTYTUCJI RP!
Orzekanie TK dotyczące zgodności zapisów Uchwalonych Ustaw Sejmu RP z zapisami KONSTYTUCJI RP jest obowiązkiem TK, a ich orzecznictwo nie podlega ocenie Trybunałowi Stanu, ani innym urzędom i sądom w Polsce.
Nie wspomnę tu, o tych głupcach z totalnej opozycji, którzy nadużywają swoich gróźb bez interwencji prokuratury, która z urzędu winna chronić dobre imię; Prezesa TK, Prezydenta RP, Premiera RP, Marszałków Sejmu RP i Senatu RP, oraz ich urzędów!
Słyszałem ostatnio wywiad dziennikarza Wirtualnej Polski z posłem PO Sławomirem Neumannem, który straszył TS polską ekipę rządzącą w Polsce z Prezydentem RP włącznie, którzy jego zdaniem, jakoby łamią KONSTYTUCJĘ RP - może oni KONSTYTUCJĘ RP łamią, ale nie jej zapisy!
Hmm; zdziwiło mnie w tym miernej jakości wywiadzie, prócz straszenia przez posła PO (platformy oszustów) Sławomira Neumanna ekipy rządzącej i prezesa PiS to, że ten błazen z WP nie zapytał swojego notorycznego kłamcy-rozmówcy z PO-KO; no dobrze panie pośle Neumann, skoro oni łamią zapisy KONSTYTUCJI RP, to proszę mi tu powiedzieć, w którym Rozdziale i artykule?!
Jednak ten biedaczek z WP, słuchał notorycznego kłamcy z PO, jak świnia grzmotu, i tą swoją jakoby dociekliwością – świadomie brał udział w manipulacji społeczeństwem polskim, którego część zapewne bezkrytycznie tych pomówień słuchała lub oglądała w informacjach TVN-ów, czy Pol-satów!
I teraz tu zadam wam pytanie;
czy tak się zachowuje dobry, odpowiedzialny, dociekliwy dziennikarz?, czy tak się zachowuje sługus konkretnej opcji politycznej, w tym wypadku PO-KO i lewactwa?!
Zastanawiam się też nad tym fenomenem kształcenia w polskich szkołach, uczelniach – absolwentów, więc pytam;
dlaczego Polki, Polacy, i ich dorosłe, jakoby dobrze wykształcone potomstwo, chcą uchodzić publicznie za mędrców, a dają z siebie; antypolskim politykom i mediom ściekowego nurtu pracującym dla wrogów Polski - robić idiotów?, płacąc im też, za ten ich cały prasowy chłam i kłam?!
Rodacy;
nie udawajmy tu mędrców, tylko nimi bądźmy z szacunku dla WIEDZY i PRAWDY!!!

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka