46 obserwujących
1095 notek
810k odsłon
  765   0

Upadek tupolewa

Do działu katastrofa smoleńska.

Amerykańscy uczeni z National Institute of Aviation Research  w mieście Wichita zrobili symulację upadku tupolewa, która ma potwierdzać symulację Biniendy Wiesława z Uniwetsytetu w mieście Akron, chociaż nikt nie potrafi wskazać miejsca,  w którym potwierdza.

image

Link do filmikuhttps://www.youtube.com/watch?v=MPXTQHotLKQ&feature=youtu.be

Pomińmy, że w wizji NIAR tupolew upada na substancję o konsystencji budyniu niezbrojonego bowiem pojawia się w niej jeden ciekawy i niezbyt odległy od prawdy element.
image
Widać mianowicie, że słynne z tego, że w ziemię musiały zostać wybuchowo wstrzelone w ziemię drzwi, na tej animacji na stosowną głębokość ( być może większą ale tylko,  bo ziemi nadano konsystencję budyniu)  zagłębiają się bez udziału wybuchów.
Wystarczyłoby użyć minimalnie innych właściwości gruntu, składowych prędkości i rozkładu masy, żeby kadłub złamał się moment wcześniej a wtedy drzwi znalazłyby się na krawędzi już oddzielonej centralnej wraz z tylną części kadłuba. 
Przednia część wtedy by się tak nie zagłębiła i skutkiem tego wyhamowała tylko poruszała nadal.
Smutne, iż ameryakńscy uczeni za odpowiednie wynagrodzenie gotowi są twierdzić ze zamach na brata prezesa się  udał, bowiem Rosjanie sadzą bezowe brzozy na podłożu z budyniu niezbrojonego.

O miejscu przełamania kadłuba i niewybuchowych dziejach drzwi traktuje ta notka


Lubię to! Skomentuj54 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka