46 obserwujących
1041 notek
789k odsłon
  561   1

Wyznania skruszonego Jorgensena

Dla kogoś trochę tylko obeznanego z działalnością Macierewicza treść wyznań Jorgensena nie może być zaskoczeniem więc w tytule istotny jest przymiotnik "skruszonego" a skoro tak,  to poszukajmy, kto nieustraszonego męża nieustraszonej żony skruszył.

W poprzedniej notce zasugerowałem że "kiedy wypłynęła sprawa przerobienia na wrak bliźniaczego tupolewa, pewnie Macierewicz zwalił na Jorgensena, że nie miał upoważnień do niszczenia samolotu choć zapewne ciął samolot w uzgodnieniu z Biniendą i NIAR"

Ano ci sami dziennikarze mediów Karnowskich, którzy wcześniej wytropili że  "reprezentujący Podkomisję Glenn Joergensen posunął się nawet do wycinania fragmentów lewego skrzydła samolotu"

Ale skoro  skruszyli to chyba nie powinno im być przykro a satyfsakcję wręcz odczuwać podwójną - że skruszyli i że mają okazję do wylania kubła hipokryzji: "Mogę z głęboką przykrością i bez cienia satysfakcji przyznać, że z mojej wiedzy wynika, iż wszystko co Glenn napisał, jest prawdą".

Przejdźmy do uogólnień:
- artykuł Jorgensena to scenariusz niewyświetlonego filmu jego żony,
- artykuł bezpośrednio demaskuje Macierewicza ale jemu ktoś najpierw zespół a potem podkomisję powierzył i wszystkie ekscesy akceptował, 
- w kurwizji emisję ostatecznie zablokował Kaczyński,
- media Karnowskich to tuba Ziobry,
- treść filmu czytelnicy poznają w mediach Karnowskich.
Podsumowując - Ziobro coraz częściej i mocniej grzebie w ranie Kaczyńskiego. Dzieje się.

Post scriptum. Pomysł Jorgensena, żeby Binienda objął przewodnictwo podkomisji nie jest atrakcyjny ponieważ jego niekompetencje i oszustwa są już opisane. Ciekawszy byłby sam Jorgensen ponieważ jego kabaretowe występy są słabo wyeksplorowane a zawierają duży ładunek humoru.


Lubię to! Skomentuj23 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka