46 obserwujących
874 notki
719k odsłon
302 odsłony

Tyle wybuchów na pokładzie tupolewa ile odnalezionych rejestratorów K3-63

Wykop Skomentuj8

Katastrofa smoleńska.
Jutro będziemy obchodzić osiemnastą miesięcznice nieobchodzenia miesięcznic. Dokladnie osiemnaście miesięcy temu ukazła się moja notka potem przez Adminów ukryta choć podpisanie jej moim imienien i nazwiskiem przenosiło na mnie  odpowiedzlaność cywilną za treść. Tym razem oczywiście jest tak samo - to JA twierdzę iż panowie Jabczynski i Macierewicz dokonali oszustwa.

image

Temu newsowi, mimo błyskawicznego uśmiercenia go na S24 przez Kenama, pozwolono żyć poza naszym blogerskim gronem, z którego obecnie rekrutuje się już sześciu podkomisjantów ministerstwa wojny, przez miesiąc.  

image

Nasz kolega bloger nominowany doktorem nauk smoleńskich przyciął zdjęcie - bo też nie bez kozery występuje on jako fotoamator - aby ukryć, że obok okrągłej kasety rejestratora dedykowanego wybuchom punktowym spoczywa na wrakowisku jeszcze podłużna kaseta do rejestracji wybuchów paskowych.

Ale na zdjęciu wykonanym z innej strony znajdujemy kolejną kasetę do wybuchów punktowych.

image

Widać ją poniżej cienia. Trzy wybuchy - trzy kasety.

A naprawdę są to zatyczki do otworów w kadłubie, miedzy innymi zapobiegające temu, żeby w czasie postoju szerszenie nie założyły sobie gniazda w klimatyzacji.

image


Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka