81 obserwujących
983 notki
709k odsłon
  339   0

Marsz jedności ułomka narodu

Z przodu jak zwykle pójdą faszystowskie transparenty, z tyłu bąbelki z matkami, które na pytanie o hasła na przedzie odpowiedzą co najwyżej wyniosłym milczeniem. Matki zarówno ochraniające ciałem własne dzieci, jak i biegnące z pomocą rannym od policyjnych kul. Matki walczące o niepodległość własnych dzieci od szczepionek, od ich mordowania przed narodzeniem, od mordowania ideologią LGBT i molestowania ciemnolicym uchodźcą. Białe, heteroseksualne i wierzące. Część będzie z mężami, część mężów z przodu nieść będzie narodowe flagi, w duchu wolności wyrażania poglądów wmieszane w narodowo socjalistyczne transparenty. 

Na jego przedzie jak zwykle zabraknie władz polskiego państwa, choć tym razem marszobieg będzie państwowy, co przynajmniej rozwiewa wszelkie wątpliwości. Marsz nie straci przy tym swojego obywatelskiego charakteru. Będzie więc miał charakter hybrydowy - państwowo obywatelski. Państwowy będzie od tyłu strony, obywatelski z wygodnej perspektywy. Prowokatorzy już ucharakteryzowani na prowokatorów. 

Z punktu widzenia prawa go nie będzie, więc Policja może oddelegować cały swój stan osobowy do radosnego świętowania. Nikt już tak tego pana nie urządzi:

image


Lubię to! Skomentuj29 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale