Tędy i owędy
Nie siedzę okrakiem na barykadzie!
83 obserwujących
2356 notek
3018k odsłon
  259   0

Ale wkoło jest wesoło, ooo! Człowiek w pracy, małpa w zoo, ooo! ...

Gdy kurator Barbara Nowak głośno powiedziała, że jest przeciwna przymusowi szczepień, gdyż szczepionki to ciągle jeszcze eksperyment medyczny, szczepionkowi foliarze zawyli z oburzenia: Jak, ach jak, o szczepionkach ma czelność wypowiadać się osoba spoza środowiska medycznego?!!! Sama pani kurator, dość złośliwie w stosunku do ekonomisty - Ministra Zdrowia, podkreśliła, że jako historyk powinna zachować milczenie.

Kiedy Bill Gates - ani pielęgniarz, ani lekarz, ani nawet ratownik medyczny - ba, nawet żadnych studiów nie ukończył ten człowiek - zabrał głos na temat"pandemii", to nikt nie śmie pisnąć, że wypowiada się absolutny DYLETANT. Z jakiegoś dziwnego powodu część ludzkości uważa, że kiedy wypowiada się miliarder, to nie należy go pytać o kompetencje. Zupełnie jakby był światowej sławy profesorem-wirusologiem. No, jeszcze rozumiem dementi na temat czipów: zresztą natychmiast przypomniały mi się słynne słowa księcia Gorczakowa o tym, że nie wierzy niezdementowanym informacjom. Od dziś uważam, że skoro Bill dementuje pogłoski o czipach, to jednak coś w tym musi być - przedtem puszczałam tę informację mimo uszu.

Z drugiej strony, po przeczytaniu notki o podatku od niezaszczepienia, od razu nasunęło mi się inne powiedzenie: gdy nie wiesz, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Jak się dowiadujemy, mieszkańcy kanadyjskiej prowincji Quebec mają zapłacić SPECJALNY, WYSOKI, PODATEK. No i tu już prawda ukazała swoje prawdziwe, obrzydliwe, chciwe oblicze: tak czy siak haracz na rzecz Big Pharmy musi być ściągnięty. Nie chcesz się szczepić? Obowiązku nie ma - bogatych stać będzie na dowolnie wysoki okup, byle tylko uwolnić się od konieczności przyjmowania wyklepanych na kolanach preparatów. Koncerny swoje dostaną; a że w ten sposób okazało się, że bynajmniej nie chodzi o zdrowie i życie, tylko o "Money makes the world go aroundIt makes the world go 'round.", jak śpiewała Liza Minelli.

A w Polsce spory kawałek prawdy o "pandemii" i "szczepionkach" ukazał poseł PiS Bolesław Piecha, autor pomysłu, aby szczepienia w Polsce były obowiązkowe, ale który zagłosował PRZECIW obowiązkowi szczepienia posłów i senatorów. Otóż nie można dać bardziej dobitnie do zrozumienia, że pan poseł Piecha uważa szczepienia za coś groźnego, niekorzystnego - owszem, zwykłej hołocie, jak ja, jak Pani i jak Pan, można do wcisnąć na siłę, ale NADLUDZI z Parlamentu trzeba przed tym chronić. To jest niesłychanie cenna wiedza, która powinna wielu osobom otworzyć oczy, czym są tzw. szczepionki.

Tak - dziwne były te ostatnie dwa lata i bardzo groźne, ale wiele się dowiedzieliśmy, kto NAPRAWDĘ rządzi światem i że demokracja, która rzekomo istnieje w krajach cywilizowanych, to przeszłość, która prędko nie powróci. Wielkie koncerny trzymające rządzących na krótkiej złotej smyczy na to nie pozwolą.

https://businessinsider.com.pl/technologie/nowe-technologie/bill-gates-pyta-dlaczego-mialbym-wszczepiac-ludziom-chipy/335w49t

https://www.salon24.pl/newsroom/1196943,podatek-od-niezaszczepienia-pierwszy-kraj-wlasnie-oglosil-danine-bedzie-wysoka

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale