Blog
różności
Animela
Animela Animela@wp.pl
45 obserwujących 1432 notki 1811222 odsłony
Animela, 15 lipca 2017 r.

Ekoterroryści: bezwstydni głupcy!

724 17 0 A A A


Kłopoty w Puszczy Białowieskiej zaczęły się od bodaj 30 drzew opanowanych przez kornika drukarza. Wówczas - kilka lat temu - platformerski minister środowiska podjął decyzję o wycince, ale ekoterroryści wymusili na nim wycofanie się z tej racjonalnej decyzji. Obecnie 8% drzewostanu opanował kornik, zaś terroryści nadal robią wszystko, aby cała Puszcza została zarażona.


Jedną z przyczyn, dla których populacja kornika zwiększa się z roku na rok i to huraganowo, jest ... globalne ocieplenie. To tak, jak ze żmijami i komarami: brak prawdziwych zim powoduje, że gatunki mnożą się ponadnormatywnie. Terroryści - jako patentowane nieuki - twierdzą też, że ściętego drzewa opanowanego przez korniki nie powinno się wywozić z lasu, bo ... korniki nie jedzą martwego drewna ... I tu po prostu ręce opadają na taką głupotę - naprawdę trzeba mieć IQ poniżej 80, żeby móc z siebie wyzionąć taki kretynizm ...

Mąż mi dziś przypomniał protesty "ekologów", jakie towarzyszyły budowie zapory w Czorsztynie. "Naukowcy" pisali prace doktorskie i profesorskie, jak to Pieniny się zawalą, wyginą rośliny i zwierzęta, a ludzie przejeżdżający obok umrą z powodu nadmiaru wilgoci. I co się okazało?  W obliczeniach był "maleńki błąd":  naukowcy przyjmowali temperaturę wody jako równą tej mazurskiej - a górska ma z 10 stopni więcej :)

Myśląc o ekoterrorystach warto też pamiętać film dokumentalny sprzed kilkunastu lat, gdzie ich działacze zostali przyłapani na bezwstydnej próbie wymuszenia łapówki w zamian za rezygnację z protestu wobec inwestycji.

Czy minister Szyszko nie oglądał tego filmu, czy po prostu jego resort nie ma funduszy na pacyfikowanie ekoterrorystów? ...

Opublikowano: 15.07.2017 21:54.
Autor: Animela
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jak miód;)

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • "Jednego małego weganina ucieramy na tarce o drobnych oczkach..." Ale to niewegańskie takie ...
  • "Jak już te jajka bez skorupek, to można jeszcze dodać, jakie to jajka?" Ptasie i umyte....
  • Jeśli to jest "oddaniem pieniędzy Polakom", to identycznie zachowała się koalicja PO-PSL.

Tematy w dziale Rozmaitości