Blog
różności
Animela
Animela Animela@wp.pl
53 obserwujących 1668 notek 2164926 odsłon
Animela, 3 grudnia 2017 r.

Pamela Anderson: więc to dlatego mężczyźni wolą blondynki!

1352 33 0 A A A

Pamela Anderson to w zasadzie wzorzec z Serves prawdziwej blondynki: piękna, zgrabna i sztuczna od stóp do głów. Kiedy jednak Pamela wypowiedziała się na temat molestujących producentów i ich niewinnych owieczek, Hollywood zawyło z oburzenia: prawda bowiem, zawsze i wszędzie, rani najcelniej i najboleśniej. Bo znana aktorka ośmieliła się powiedzieć to, co dla wszystkich normalnych było oczywiste od dawna: Weinsteinowi można było odmówić.

Po prostu - reguły gry w tym światku (półświatku) znane są od dawna i wiadomo, że jeśli początkująca aktoreczka umawia się z potentatem filmowym na kolację, a potem i idzie z nim do hotelu, to umówmy się: nie po to, żeby grać z nim w szachy! Jeśli chce się robić karierę za pomocą "Idola" czy Weinsteina, to należy się liczyć z niechcianą ciążą i dobrze zabezpieczyć (i tu jakoś świadomości wystarczało wszystkim). Owszem - kiedy się kłamie na prawo i lewo, że karierę zawdzięcza się ciężkiej pracy i nikt w tym nie pomógł, to faktycznie można się spłoszyć, że szczegóły dilu wyszły na jaw - no i trudno. Taka branża.

Najbiedniejsi w tym wszystkim są polscy celebryci - ci, którzy swój autorytet rzucili na stos podpalony przez Romana Polańskiego. Wszystkie te Stalińskie i Żuławskie, które darły mordy, że trzynastoletnia ofiara Polańskiego to młodociana prostytutka, muszą sobie dziś pluć w te mordy, że tak fatalnie przestrzeliły ... Bo na wstyd w wydaniu tych ruskich czieławieków nie liczę.


Choć, jak widać po Pameli Anderson, ani bycie blondynką, ani praca w filmie, nie obliguje automatycznie do takiej głupoty i chamstwa, jaką nam zaprezentowali nasi celebryci.

Opublikowano: 03.12.2017 20:42.
Autor: Animela
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jak miód;)

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @grabic "Nie odróżniają smakosza od kłusownika." Znak czasów. Znieczulica. Dlatego ja...
  • @tichy "Nie chcę się wymandrzać," Słuszna postawa.
  • @Sowiniec Nie powinien. Kupiony mrożony - na pewno nie; a kupiony  świeży z dobrego...

Tematy w dziale Kultura