Tędy i owędy
Nie siędzę okrakiem na barykadzie!
73 obserwujących
2043 notki
2721k odsłon
115 odsłon

"Samoobrona" Marcina Kacprzaka

Wykop Skomentuj4

Marcin Kacprzak udzielił wywiadu portalowi wpolityce pl.Okazuje się, że faszyści od Kacprzaka mają zamiar zablokować legalny marsz z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Staną z hasłami "Konstytucja", a marsz zablokują wówczas, gdy?- zapytał wywiadowca. Na co Kacprzak odpowiedział tak: "Jak zobaczymy to, co ja widziałem rok temu. Zobaczymy ludzi nadużywających alkoholu w trakcie marszu, czy używających środków pirotechnicznych.".

Innymi słowy: faszystów od Kasprzaka swędzą geny, żeby dać w...l pokojowo maszerującym obywatelom. Tak ich boli, że Polska wytrwała wolna 100 lat, że z nienawiści chcą bić i pewnie zabijać.

Gdy zobaczą, że ktoś "nadużywa" alkoholu w trakcie marszu albo używa środków pirotechnicznych ... Warszawski watażka Kacprzak Marcin widać ma duże doświadczenie w używaniu alkoholu, skoro jest w stanie nieomylnie ocenić - w trakcie marszu - kto go nadużywa. No - może powinnam pogratulować panu faszyście od przemocy wobec spokojnych obywateli, ale jakoś tak mi się go zrobiło, po ludzku, żal. Tego eksperta od nadużywania alkoholu. A jeszcze bardziej - jego rodziny, o ile takową ma.

Zobaczą nadużywających alkoholu i używających środków pirotechnicznych i, zamiast zawiadomić Policję, faszyści będą się starali przeszkodzić normalnym ludziom ludziom wykonywanie ich konstytucyjnych uprawnień.

Trzeba przyznać, że ta nowa "Samoobrona", faszystowska w samych założeniach, to po prostu kuriozum, a Kacprzaka należałoby przebadać psychiatrycznie. Ja po prostu nie wierzę, że on jest normalny. Nikt normalny nie wygaduje publicznie takich autokompromitujących kocopałów.

A wariaci bywają groźni, więc mam nadzieję, że przy faszyście Kacprzaku stanie kordon naprawdę silnych policjantów!

https://wpolityce.pl/polityka/419467-nasz-news-wiemy-co-obywatele-rp-planuja-na-11-listopada

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka