Tędy i owędy
Nie siędzę okrakiem na barykadzie!
73 obserwujących
2027 notek
2690k odsłon
680 odsłon

Towarzyszka parobkówna

Wykop Skomentuj26

Monika Jaruzelska nie startuje z listy SLD. Przyczyna jest identyczna jak w przypadku Staniszkis młodszej, która wolała biorące miejsce w PSL niż dalsze z list KO. Warto jednak odnotować, w jakim STYLU nastąpia ta rezygnacja :)

Otóż "towarzyszka-panienka" umówiła się na wywiad i wywaliła z siebie całą złość zdradzonej kobiety: że Czarzasty woli młodszą (i ładniejszą, dodam od siebie), i że pociąg Włodka do młodszej (i ładniejszej) koleżanki to wynik hormonów męskich, buzujących u podstarzałych mężczyzn. I w ogóle, że Włodek z Żukowską to jak Kazik z Izabel ... ale na tym "towarzyszka-panienka" postanowiła skończyć, robiąc buzię w ciup, a dłonie - w małdrzyk. Bo "nie chcę tego tematu rozwijać, choćby ze względu na szacunek dla żony pana Czarzastego, kobiety mądrej, ciepłej i z klasą." :) No - czy trzeba jaśniej, że ta Żukowska to zrobiła karierę przez łóżko Czarzastego?!!!

No - nie miał szczęścia mroczny generał do kobiet z klasą, co chyba już pozostanie jego najdotkliwszą pokutą tu na ziemi. Pamiętam bowiem doskonale, jak jego żona, Barbara, zrobiła w pewnym momencie rajd po wszystkich brukowcach, oskarżają męża o romans z opiekunką, a samą kobietę - o uwiedzenie śmiertelnie chorego mężczyzny. ""Wiem, co mówię. Widziałam, jak ta opiekunka wkładała głowę pod kołdrę męża. Nie róbcie ze mnie wariatki" ...

Tia ...

To, że "towarzyszka-panienka" ostatecznie okazała się dziewką kuchenną, taką współczesną Dulcyneą, nie dziwi więc - mawia się przecież: jaki korzeń taka nać, taka córka jaka mać.

Publicyści okrzyknęli, że starcie Jaruzelska-Żukowska to magiel: ja tak nie uważam. Historyjka o psie Jaruzelskiej, który chciał zgwałcić suczkę Żukowskiej, została pięknie spuentowana - "Jaki pies, taki pan". U chociaż lewaków nie cierpię, to akurat pani Żukowska pokazała klasę wulgarnej Jaruzelskiej, co jakoś tak cieszy.

Ze względu na nazwisko.

Wykop Skomentuj26
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka