98 obserwujących
742 notki
892k odsłony
629 odsłon

Faszyści przeciw wolnemu handlowi

Wykop Skomentuj88

Hipokryci w ofensywie - niedorzecznymi postulatami zakazu handlu w niedziele ma się zająć sejm. Chodzą pogłoski, że dzięki wsparciu wrogów wolności z PiS ten faszystowski pomysł mógłby wejść w życie już od nowego roku.

Faszyści i hipokryci uderzają w wielkie sklepy i centra handlowe, lecz nie mają niczego przeciw handlowi w sklepach mniejszych, na stacjach benzynowych,  w sklepach z pamiątkami i dewocjonaliami, kioskach i aptekach. Co więcej, według faszystów niedziela trwałaby do godziny 6 rano w poniedziałek. A to z kolei oznacza, że w poniedziałek rano nikt nie kupi świeżego pieczywa.

Jednocześnie hipokrytom absolutnie nie przeszkadza, by w niedzielę pracowały:

a) służby

b) transport publiczny

c) sektor rozrywkowy

d) stacje benzynowe

e) gastronomia

f) hotele

g) kościoły

h) sektor turystyczny

i tak dalej aż do z.


W niedziele pracuje w handlu mniej więcej tyle samo ludzi, co w pozostałych obszarach. Faszystowscy hipokryci dla tych drugich żadnej litości nie mają. Faszystowski hipokryta ryczy w niebogłosy o krzywdzie kasjerki Kalafiora czy innego Oszołoma, lecz nie ma żadnych zahamowań, by w niedzielę pojechać tramwajem do kina, potem udać się do kawiarni, dokonać zakupów na stacji benzynowej i wieczorem wezwać lekarza, bo z przejedzenia ciastkami brzuch go rozbolał. 

A gdyby dyspozytor pogotowania wówczas odpowiedział "Lekarz nie przyjedzie, ponieważ spędza czas z rodziną"?

Wykop Skomentuj88
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Gospodarka