Nowy polski serial na Netfliksie! To produkcja na podstawie powieści Harlana Cobena

about.netflix.com
about.netflix.com
„Zachowaj spokój” to kolejny polski serial, który będziemy mogli obejrzeć na platformie Netflix. W internecie pojawił się już zwiastun.

„Zachowaj spokój” to najnowsza rodzima produkcja na Netfliksie od ATM Grupy reżyserii Michała Gazdy („Odwróceni. Ojcowie i córki”, „Wataha”, „Odwróceni”) i Bartosza Konopki („Królik po berlińsku”, „Lęk wysokości”).

Mroczna historia

„Zamożne osiedle, gdzie pozostająca w bliskich relacjach lokalna społeczność wiedzie spokojne życie. Wszystko zmienia się, gdy osiemnastoletni Adam znika bez śladu. Niebezpieczeństwo szybko eskaluje, a zaniepokojeni rodzice robią wszystko, by chronić swoje dzieci, które u progu dorosłości postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce” - czytamy w opisie filmu.

Obsada filmu pełna jest też znanych nazwisk. W nowym serialu Netflixa zobaczymy: Magdalenę Boczarską, Leszka Lichotę, Mirosława Zbrojewicza, Wiktorię Gorodeckają, Bartłomieja Topę, Tomasza Drabika, Barbarę Jona, a także Krzysztofa Oleksyna, Agatę Łabno, Martę Piętkę, Jakuba Pruskiego i Mikołaja Śliwę. Netflix potwierdził, że w serialu pojawi się również Agnieszka Grochowska oraz Grzegorz Damięcki, których widzowie mogą kojarzyć z innej polskiej adaptacji „W głębi lasu”.

"Harlan Coben, autor powieści Zachowaj spokój - Niezwykle cieszę się z możliwości ponownej współpracy z Netflix i utalentowanymi polskimi twórcami. Mam nadzieję, że widzowie w Polsce i na całym świecie będą oczarowani zwrotami akcji w Zachowaj spokój i cieszę się, że poznają nie tylko nowych bohaterów, granych przez Magdalenę i Leszka, ale także dowiedzą się, jak potoczyły się losy Laury i Pawła po zakończeniu akcji W głębi lasu" - czytamy na stronie Netflixa.

WP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj15 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura