192 obserwujących
2720 notek
5921k odsłon
  1072   0

Panie Kaczyński! Panie Terlecki! Wiecie może, kto nasłał na polskie kobiety te bojówki?

Ilustracja filmowa:  https://www.youtube.com/watch?v=KvhRPlwxxss 

A teraz do rzeczy:

Portal internetowy Salon24 news – vide: https://www.salon24.pl/newsroom/1087095,przemoc-w-trakcie-protestow-we-wroclawiu-narodowcy-atakowali-kobiety informuje:

Podczas protestu przeciwko wyrokowi TK ws. aborcji doszło do zamieszek. Demonstranci w kilku miejscach byli atakowani przez bojówki narodowców. Ponad 100 tysięcy osób wzięło udział w serii demonstracji przeciwko wyrokowi TK ws. aborcji, które w środę przeszły przez Wrocław. Przeciwko wyrokowi TK zaostrzającemu prawo aborcyjne protestowali we Wrocławiu uczniowie, studenci, rowerzyści, kierowcy i tłumy mieszkańców. Podczas środowych protestów przeciwko orzeczeniu TK ws. aborcji we Wrocławiu policja otrzymała zgłoszenia dotyczące napaści na manifestujących w różnych częściach miasta. Akty agresji sfilmowali uczestnicy manifestacji i opublikowali na portalach społecznościowych (…) Według relacji na portalach społecznościowych przekazywanych przez uczestników manifestacji, protestujący zostali zaatakowani w kilku miejscach przez zamaskowanych mężczyzn. Do takich zdarzeń, według tych relacji, miało dojść m.in. w okolicach placu Społecznego i skrzyżowania ulic Krupniczej i Kazimierza Wielkiego. Świadczą o tym filmy nakręcone przez uczestników protestów. Na jednym z nich, widać jak mężczyzna podbiega do kobiety i uderza ją ze znaczną siłą, popychając na jezdnię. Kobieta upada na ulicę. Na innym filmie widać grupę kilkunastu agresywnych mężczyzn, którzy - według komentarza nagrywającego film - użyli gazu łzawiącego wobec uczestników protestów..."

Mój komentarz:

Patrz tytuł notki.

Post Scriptum
Jak w lipcu 2019 napisałem notkę pt. „Tomorrow belongs to me ” – vide: https://www.salon24.pl/u/salonowcy/971303,tomorrow-belongs-to-me , znany bloger Salonu24 piszący pod nickiem @Peacemaker napisał replikę do tej mojej notki pt. „Być człowiekiem, być blogerem - co pan na to panie Pasierbiewicz? ” – vide: https://www.salon24.pl/u/peacemaker/971190,byc-czlowiekiem-byc-blogerem-co-pan-na-to-panie-pasierbiewicz .

Przeczytajcie Państwo proszę koniecznie komentarze dodane do notki @Peacemakera mającego się za wzorcowego pisowskiego patriotę, a przekonacie się, że piekło Dantego to betka w porównaniu z wynaturzoną agresją piszących te komentarze nienawistników, którym jakiś szaleniec wmówił, że „jutro należy do nich”. Oni te komenarze napisali z zemsty za to, że ktoś się ośmielił skrytykować PiS czytaj moja notka pt. "Tomorrow belonds to me ", vide: https://www.salon24.pl/u/salonowcy/971303,tomorrow-belongs-to-me .

Oto modelowy przykład takiego nienawistnego komentarza, cytuję: „@kemir [18 września 2019, 09:19][ https://www.salon24.pl/u/salonowcy/985817,co-czeka-mlodych-jak-pis-wygra-pazdziernikowe-wybory ]:

"Ode mnie dwa zdania: Krakowski naftaliniarzu! Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić twoje postępowanie. Niedobrze się robi, jak widać twoje wypociny, powtarzane x razy, eksponowane na SG i widać twoją zakłamaną, fałszywą facjatę. Twój tatuś, jeżeli rzeczywiście był akowskim patriotą i człowiekiem honoru, gdyby teraz wstał, to nie poświęciłby ci  nawet kuli - zarżnąłby ciebie pewnie tak, jak zarzyna się wieprza i w jednej chwili wymazał z pamięci, że miał syna…”, - koniec cytatu.

Sami Państwo widzicie, że to już nie są żarty! Ciarki chodzą po plecach!

Dlaczego?

Bo to się zwykle tak zaczyna – vide kultowa scena z oscarowego filmu „KABARET” pokazująca, jak budzi się w ludziach nienawiść:

https://www.youtube.com/watch?v=Sv7kbtQChJA (polecam dźwięk na cały regulator i wersję pełnoekranową)

Proszę zwrócić uwagę, że ostatnie słowa tej sceny to pytanie: "Czy nadal uważasz, że możecie ich ukrócić?...".

Rzeczeni pisowscy blogerzy i komentatorzy pokazali w całej krasie, kim są naprawdę i wystawili sobie  publicznie niezaprzeczalne świadectwo, że gdyby im ktoś dał brzytwę do ręki, to by bez zmrużenia powiek cięli po oczach każdego, kto myśli bodaj odrobinę inaczej  niż oni. To są ludzie obłąkani z nienawiści. Zakłamani katolicy, którym obce jest pojęcie miłości bliźniego. Ci pisowscy ortodoksi pokazali swą  prawdziwą naturę dzikich bestii. Tacy z nich patrioci, katolicy i humaniści. To ludzie o takiej mentalności właśnie formują te bojówki, które wczoraj zaatakowały we Wrocławiu polskie kobiety.

Ale moim zdaniem oni nie urodzili się bestiami, tylko ktoś ich zaraził tą bestialską  nienawiścią do każdego Polaka, który nie kocha PiS-u.

Pytacie Państwo, kto to taki?

Odpowiadam. Patrz tytuł mojej dzisiejszej notki.

Czy teraz Państwo rozumiecie, dlaczego tyle razy ostrzegałem przed zdolnymi do wszystkiego pisowskimi oszołomami? Czy teraz już pojmujecie, dlaczego polska młodzież od siedmiu dni protestująca na ulicach polskich miast i miasteczek desperacko krzyczy: „Jebać PiS! ”?

Coś złego wisi w powietrzu! I trzeba temu zaradzić, - zanim nastąpi nieszczęście!

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Warto odsłuchać - vide: https://www.youtube.com/watch?v=TCsPE1gLMkE

Zobacz galerię zdjęć:

Lubię to! Skomentuj108 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka