194 obserwujących
2917 notek
6158k odsłon
  21000   0

„Tomorrow belongs to me”

Skąd ten tytuł?

No, to przeczytajcie Państwo proszę komentarze do notki znanego blogera Salonu24 piszącego pod nickiem @Peacemaker, uważającego się za prawicowego patriotę – vide: https://www.salon24.pl/u/peacemaker/971190,byc-czlowiekiem-byc-blogerem-co-pan-na-to-panie-pasierbiewicz 

Sami Państwo widzicie, że piekło Dantego to betka w porównaniu z wynaturzoną nienawiścią piszących te komentarze frustratów, którym jakiś szaleniec wmówił, że „jutro należy do nich”.

To już nie są żarty, proszę Państwa! Ciary chodzą po plecach!

Dlaczego?

Bo to się zwykle tak zaczyna – vide kultowa scena z oscarowego filmu „KABARET” pokazująca, jak budzi się w ludziach nienawiść:

https://www.youtube.com/watch?v=Sv7kbtQChJA (polecam dźwięk na cały regulator i wersję pełnoekranową, - i zaznaczam, że ta aluzja w żadnym razie  nie dotyczy wszystkich pisowców, lecz tylko pisowskich ortodoksów)

Proszę zwrócić uwagę, że ostatnie słowa tej sceny to pytanie: "Nadal uważasz, że możecie ich ukrócić?...".

Dodatkowego smaczku dodaje fakt, że u pana @Peacemakera, pisowskich ortodoksów do szczucia na Pasierbiewicza zagrzewa piszący po nickiem @henrykjan profesor UJ o pezetpeerowskim rodowodzie i wieloletni prezydent żydowskiej Loży Polin, kochający Polskę i Polaków inaczej niejaki Jan Hertrich Woleński - vide: https://en.wikipedia.org/wiki/Jan_Wole%C5%84ski , zaś aspirujące do pisowskiej elity bractwo pisowskich ortodoksów dało się temu wychowawcy Jana Hartmana z dziecinną łatwością podpuścić patrząc w niego, jak nomen omen w tęczę. Boże! Jacyż z nich pretensjonalni głupcy! Stary komuszy aktywista - vide: https://www.salon24.pl/u/salonowcy/575693,ministra-kolarska-bobinska-karci-jagiellonskich-jajoglowych , drugi po Michniku najzajadlejszy wróg polskiego Kościoła Katolickiego stał się autorytetem dla prawicowych blogerów: @Peacemakera, @Kemira, @Lesnodorskiego, @fatamorgana, @Sowińca, @krzysztofjaw...et consortes!

A minister Gowin robi wszystko, żeby, na uniwersytetach komuszym dinozaurom rodem z pnia UD-UW-PO z karku nie spadła bodaj jedna łuska. Zaś u blogera @Peacemakera - vide: https://www.salon24.pl/u/peacemaker/971190,byc-czlowiekiem-byc-blogerem-co-pan-na-to-panie-pasierbiewicz przyjaciel Michnika, naczelny anty-lustrator akademickiego środowiska, komuszy dinozaur Jan Hertrich Woleński z pomocą "prawicowych" blogerów: @fatamorgana, @Sowińca, @Kemira et consortes pluje ile wlezie na blogera Echo24, ku wielkiej uciesze i satysfakcji KOD-omitów: Zbyszka Ćwiąkalskiego i Andrzeja Zolla, którzy zacierają z uciechy ręce, że ich idolowi Woleńskiemu udało się poszczuć na Krzyśka Pasierbiewicza zdziczałą watahę pisowskich blogerskich głupków. 

Rzeczeni "prawicowi" blogerzy pokazali w całej krasie, kim są naprawdę i wystawili sobie  publicznie niezaprzeczalne świadectwo, że gdyby im ktoś dał brzytwę do ręki, to to by bez zmrużenia oka cięli po oczach każdego, kto choćby odrobinę inaczej  niż oni myśli. To są ludzie obłąkani z nienawiści. To są zakłamani katolicy, którym obce jest pojęcie miłości bliźniego. I w sumie dobrze się stało, że ci wynaturzeni sadyści, jak tylko poczuli krew wyzwolili drzemiące w nich niskie instynkty dokonując publicznie tego linczu Pasierbiewicza na blogu @Peacemakera, - bo może teraz normalni pisowcy zrozumieją wreszcie, co sobą reprezentują i do czego są zdolni pisowscy ortodoksi. Może wreszcie zrozumieją, że to, co robią ich radykalni koledzy może doprowadzić do wielkiego nieszczęścia, oszczędzę sobie podawania przykładów historycznych. Tak. Tak. Ci pisowscy ortodoksi pokazali swą  prawdziwą naturę dzikich bestii. Tacy z nich patrioci, katolicy i humaniści.

To jest przedwyborcza Polska właśnie.

Czy teraz Państwo rozumiecie, dlaczego tyle razy ostrzegałem przed zdolnymi do wszystkiego prawicowymi  oszołomami?

Coś złego wisi w powietrzu! I trzeba temu zaradzić, - zanim nastąpi nieszczęście!

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post Scriptum

Ale byłbym niesprawiedliwy, gdybym nie napisał, że na szczęście, choć w znakomitej mniejszości są także normalni i uczciwi propisowscy blogerzy, jak moim zdaniem jedna z najlepszych blogerek prawicowych na Salonie24 pisząca pod nickiem @E.B., która widząc lincz na Pasierbiewiczu na blogu @Peacemakera, mimo ogromnego ciśnienia prawicowej poprawności politycznej wykazała się ogromną cywilną odwagą i napisała następujący komentarz, cytuję za blogerką @E.B.:

Nie ma już nikogo? No to teraz ja. Polska to szczęśliwy kraj. Nie ma żadnych problemów, oprócz tego okropnego Pasierbiewicza.  Co tam wybory, LGBT, które się wkrada i zatruwa, programy wyborcze, geopolityka, a może historia? Najlepsi salonowi blogerzy bawią się? w najlepsze w dość paskudny sposób. Atakujecie nie poglądy a osobę. Niedobrze mi się robi jak to wszystko czytam. Dobra, merytoryczna  notka @Peacemakera została przemielona w komentarzach i straciła swój charakter. Chcecie polemizować, to przedstawcie kontr argumenty. Nie atakujcie personalnie, bo to jest szambo. Nakręcacie się wzajemnie i rozkręcacie, tylko po co? Trzeba być człowiekiem, no właśnie…”, koniec cytatu.

Lubię to! Skomentuj158 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale