166 obserwujących
1840 notek
4420k odsłon
2136 odsłon

Dlaczego nic tylko judzę i jątrzę? – list do „ortodoksyjnych pisowców”

Wykop Skomentuj183

UWAGA! Trudny przekaz, tylko dla kumatych - vide: https://www.youtube.com/watch?v=CC4NGM8XDg8

Ostatnio na Salonie24 ukazało się szereg notek, których Autorzy drą szaty i biją w tarabany, że bloger @Echo24 nic tylko jątrzy i podjudza Internautów przeciwko, - jak ich nazywa: „ortodoksyjnym pisowcom”.

Wyznaję tedy publicznie, że ten wstrętny @Echo24 to ja, Krzysztof Pasierbiewicz, emerytowany nauczyciel akademicki i niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa.

Powiem więcej.

Przyznaję ze wstydem, że to wszystko prawda, co mówią rzeczeni blogerzy, iż nic tylko podjudzam i jątrzę.

A wiecie, dlaczego?

Ano z tej prostej przyczyny, że przykład idzie z góry, - i jak się nad tym głębiej zastanowić, to ja w boju z „ortodoksyjnymi pisowcami” stosuję jota w jotę te same metody, co Jarosław Kaczyński w walce z antypisowską opozycją.

Powiem jeszcze więcej.

Jak dotąd, podobnie jak Jarosławowi Kaczyńskiemu, - udaje mi się rzeczonych ortodoksów z dziecinną łatwością podpuszczać. 

Krzysztof Pasierbiewicz (emerytowany nauczyciel akademicki i niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post Scriptum

Notka już wisi ponad dwie godziny i jest niezwyczajnie mało nienawistnych komentarzy autorstwa "ortodoksyjnych pisowców". Powtarzam, ortodoksyjnych, bo w PiS-ie jest także trochę przyzwoitych ludzi. Czyżby coś w końcu zaczęło docierać do ich "czerepów rubasznych"?

Wykop Skomentuj183
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka