200 obserwujących
2096 notek
3655k odsłon
  1222   5

Andrzej Duda, prezydent Malezji

image

Po pobycie w Turcji polski prezydent, w dniu wczorajszym wziął udział w obchodach 30 - lecia niepodległości Gruzji. Było trochę utyskiwania na wizytę w Turcji, bo to jednak legitymizowanie dyktatora, a dla malkontentów nie ma większego znaczenia, że do sułtana Erdogana pielgrzymowali w podskokach i kanclerz Merkel, i król Europy - Tusk, i pani von der Leyen, która pełna poświęcenia dla dobra Unii zniosła nawet straszliwy despekt i nie domagała się choćby podania skromnego taboretu do przycupnięcia w towarzystwie " sulejmana naszych czasów "

image

Według ocen wybitnych komentatorów politycznych wizyty europejskich i światowych mężów stanu w Stambule to cywilizowanie dykatora, natomiast wizyta polskiego prezydenta to ewidentne wspieranie dyktatury i stawanie w jednym szeregu z Putinami, Łukaszenkami, a nawet - o tempora ! - z różnego rodzaju Hitlerami. 

Jakby Turcja nie była członkiem NATO. 

image


image


image

Oczywistym zgrzytem był również zakup dronów testowanych na najstarszych chrześcijanach w świecie. Można było kupić sprzęt czwartego, największego eksportera broni na świecie, czyli sprzęt niemiecki testowany pewnikiem na wyznawcach animizmu z afrykańskiej sawanny. 

image

Oliwy do ognia dolała również europosłanka Danuta Hübner, która za kompromitację uznała złożenie wieńca w mauzoleum Atatürka, z odwróconymi polskimi barwami narodowymi. Prezydent RP pod mauzoleum w Stambule reprezentował wg europosłanki Malezję. Niestety okazało się, że Malezję reprezentowała także kanclerz Merkel, premier May, a nawet Bogu ducha winien, papież Franciszek. Ale żeby europosłanka zajmowała się takimi duperelami ? ... i żeby aż tak się kompromitowała, nie zwykła sieciowa hejterka, czy blogerka, a była szefowa prezydenckiej kancelarii ? Niestety musimy się przyzwyczaić, że tak już będzie zawsze wśród ludzi wyrosłych w estetyce SokuzBuraka.

image


image

Xi Jinping, prezydent Chin czy Malezji ? 

Mam nadzieję, że w Gruzji prezydent Andrzej Duda nie odwiedzi wioski, w której urodził się i wychował, kierowca - mechanik czołgu o numerze taktycznym 102, Grigorij Saakaszwili. Bo znowu będzie jazda " ekspertów " na Twitterze. 

Lubię to! Skomentuj73 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka