Smok Eustachy Smok Eustachy
718
BLOG

Kaczyński vs Lempart: inaczej to się nie mogło skończyć

Smok Eustachy Smok Eustachy Protesty społeczne Obserwuj temat Obserwuj notkę 10

Jarosław Kaczyński chyba jednak wziął sobie do serca mój poprzedni wpis i postanowił zatrzeć nieco niekorzystne wrażenie swoich działań. Przypominam, że autorytet państwa ucierpiał na pobłażaniu jakim cieszył się ogólnopolski strajk kobiet (dalej: OSK). Wydali niby ostre zarządzenia antycovidowe a te (strajkujące zadymiary, nie zarządzenia) pląsały se radośnie szerząc dewastacje i zniszczenie. I w ogóle. Można było odnieść wrażenie, że prawo obejmuje w Polsce maluczkich, a obóz degeneracji antypolskiej jest bezkarny. Można było odnieść wrażenie, że PiS utracił kontrolę nad Policją. Można było odnieść wrażenie, że w Polsce jest rasa panów (herrenvolk) która jest bezkarna i podludzie, czyli mniej wartościowy naród tubylczy, który jest dyskryminowany i cierpi represje. Kaczor musiał trochę ogarnąć sytuację bo raz że odparli przedzierające się feminy, pojechali po nich gazem i spisali. Tera mandatami będą karać. Zobaczymy. Co sądzę o tych wydarzeniach?


Któryś tam powiedział, ze do chama trzeba tak mówić, żeby zrozumiał. No to co Policja miała robić? Zaczęli gazować. Ja jestem egalitarystą i uważam, że tak samo powinni być pałowani wszyscy. Co więcej, OSK powinien zanieść suplikę, żeby tak samo był traktowany jak kibolia, która przewyższa go intelektem. Brakuje jeszcze akcji "Widelec" Niech się spytają Schetyny jak to się robi. Nie rozumiem protestów Lewicy. Egalitarystami powinni być, czyli równe zasady dla wszystkich. Czy jednak są elitarystami i za święte krowy się uważają? Zauważcie że CEPoślica Sylwia Spurek nie bierze udziału w protestach i o prawa krów nie walczy. https://twitter.com/PatrykSykut/status/1329181995612721154

https://twitter.com/PatrykSykut/status/1329171315996192768

https://twitter.com/PatrykSykut/status/1328438235786305543

W każdym razie została użyta nawet patologia policyjna czyli ci goście z teleskopowymi pałkami. Policja ich wysyła od lat (z przerwą 2015-2019) i jedynym efektem ich działań jest wzrost napięcia. Julki nie ogarniają rzeczywistości i krzyczały "gdzie jest Policja?" To jest Policja nieszczęsne istoty pozbawione kontaktu z rzeczywistością. Przestraszyły się narodowców. Co za indolencja i ciemnota. Istoty obdarzone większym intelektem, jak CP Krzysztof Bosak zauważają celnie, że pomysł z teleskopami jest absurdalny i bezsensowny.  Był owe teleskopy stosowane w czasie Marszu Niepodległości z jak najgorszymi skutkami. Ważne jest, że nieogary z OSK, z Lewicy, posły i poślice nie mają o tym pojęcia czyli ciemne są jak tabaka w rogu. Co za porażka. Film z Marszu wrzucam:

https://twitter.com/PatrykSykut/status/1326687511473778688


Nie wiem kto w Policji utrzymuje tą patologię, ale do zwolnienia jest.

II

Porozmawiajmy teraz o odpowiedzialność w świetle artykułów Kodeksu Karnego:

Art.  127.  [Zamach stanu]
§  1.  Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.
§  2.  Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

 Art. 128. KK
Zamach na organ konstytucyjny RP
§ 1.
Kto, w celu usunięcia przemocą konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.
§ 2.
Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 3.
Kto przemocą lub groźbą bezprawną wywiera wpływ na czynności urzędowe konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.


Czy aby nie podpasowuje tu ten strajk tutaj? Domagali się wy******a prezessy Trybunału Konstytucyjnego i sędzi. Lempart się asekurowała co prawda opowiadając o pokojowym objęciu władzy przez Radę Konsultacyjną z Bonim w składzie, ale jednak przejęcie?

Co do mandatów to powinni dostawać te prawne i te bezprawne, bo normmalsi za mniejsze przewiny są obciążani i prawnymi i bezprawnymi. Całą tą patologię powinni odczuć na własnej skórze.

Zresztą i tak Policja się z nimi obchodzi łagodnie i powinni się domagać takiego samego traktowania, jak inni.  A nie że nibyu jakaś straszna krzywda się im dzieje.

III

Zapomniałem: Lempart jednak poszła na czele swych hufów ścierać się z Policją, ale słabo jej poszło. Może te przeżycia zdopingują ja do gorzkiej refleksji nad jej nieszczęsną rolą i nikczemnymi działaniami. Pojmie może, w co się wpakowała i czym wojna jest. Wojna to nie jest krzewinka z Patagonii tylko konflikt zbrojny z zadymą i ofiarą..  Co ona tam wyprawiała? Kazała ludziom napierać na kordon i dostałą gazem. Próbowała odbić zatrzymanego, generalnie.  Ludzie widzą, że jest zadymiarą prymitywną wulgarną, co czyni kontrast w porównaniu z Robertem Bąkiewiczem - szefem Marszu niepodległości.

Zwróćcie uwagę na  nagrania : Onet to nagrał, sami to nagrali i pokazują i Naród se toczy z nich bekę. Niepoważni jacyś.

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj10 Obserwuj notkę

Kilka zdań wyjaśnienia: 1. Mam chwilowo dość kłapania bredni o niewyszkolonej załodze. 2. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Sasinie. 3. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Kaczafim wysyłającym brata. Kwestie te są omówione po wielokroć i obecnie wypisywanie pierdół na te tematy szczególnie przez trolle w stylu Chirla, etc etc musi być traktowane jako wrzutki. Będę kasował bez ostrzeżenia. 4. Zabanowanych odbanuję jak mi przyjdzie ochota. 5. Maskirowce mówimy nie ale nie banujemy, przynajmniej na razie. Szczególnie nie banujemy Piko bo z A-Temem kto wie? Jak jakiś troll chce dyskutować na w/w tematy to niech zrobi wpis u siebie.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo