Cezary Kucharski bezlitosny dla Lewandowskiego. „Pupilek władzy”

Robert Lewandowski „pupilkiem władzy”. Cezary Kucharski bezlitosny dla byłego klienta. Fot. Twitter/Wikimedia
Robert Lewandowski „pupilkiem władzy”. Cezary Kucharski bezlitosny dla byłego klienta. Fot. Twitter/Wikimedia
Robert Lewandowski i Cezary Kucharski przez lata funkcjonowali zgodnie w rolach piłkarz - agent. Jednak im większe pieniądze zarabiał kapitan polskiej kadry, tym bardziej pokrzywdzony czuł się jego przedstawiciel. Od piątku jest już pewne, że spór skończy się w sądzie - ujawniono termin pierwszej rozprawy.

Robert Lewandowski i Cezary Kucharski, a dokładnie ich pełnomocnicy, mają zmierzyć się na sali rozpraw jednego z warszawskich sądów już w poniedziałek, 12 lipca. Taką informację ujawnił dziennikarz Sportowych Faktów Piotr Koźmiński.

Robert Lewandowski kontra Cezary Kucharski. Owocna współpraca z finałem w sądzie

Cezary Kucharski wytoczył Robertowi Lewandowskiemu proces, w którym domaga się od niego 39 milionów złotych. Chodzi o zaległe rozliczenia w związku z ich wieloletnią współpracę. Kucharski uważa, że kwota należy mu się w ramach praw do wizerunku piłkarza, które nabył od niego w 2008 roku.

Robert Lewandowski i jego bliscy zarządzający firmą RL Management uważają, że Kucharskiemu nie należy się nic. Były agent piłkarza chciał załatwić z nim sprawę polubownie, ale kapitan kadry nie zamierzał zapłacić mu żadnej kwoty.

Czytaj dalej:

Robert Lewandowski „pupilkiem władzy”. Cezary Kucharski bezlitosny dla byłego klienta

Cezary Kucharski poinformował niemieckie media o sporze ze swoim byłym klientem. We wrześniu ubiegłego roku niemiecki tygodnik „Der Spiegel” napisał, że agent wytoczył proces Lewandowskiemu. Na odpowiedź napastnika Bayernu nie trzeba było długo czekać.

Lewandowski złożył zawiadomienie do prokuratury, w którym oskarżył Kucharskiego o szantaż. Załączył materiał dowodowy w postaci nagrań jego rozmów z Kucharskim. Menedżer i były poseł PO w nie mógł powstrzymać się od uszczypliwości pod adresem kapitana kadry, właśnie w związku z jego donosem do prokuratury. W twitterowym komentarzu pod tekstem informującym o terminie procesu, Kucharski nazwał Lewandowskiego „pupilkiem władzy”.

image

MD

Lubię to! Skomentuj52 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport