159 obserwujących
4445 notek
4591k odsłon
506 odsłon

Przymioty

Wykop Skomentuj53

Przedtem w przekazach występowali historycy i historycy IPN-u. Teraz mamy tam nie tylko Trybunał Konstytucyjny, ale i Trybunał Julii Przyłębskiej. Wszystko zaś dla odróżnienia jedynie słusznej interpretacji historii i prawa od tej rzekomo zakłamanej.

Wedle bowiem znawców przeszłości o rozszerzonej nazwie, na przykład Żydów w Jedwabnem nie spalili sąsiedzi, a Niemcy. Prawo zaś jedynie słusznie interpretowane stanowi, że kobiety nie mogą decydować o swoim ciele, zdrowiu i przyszłości. Wszystko ma wynikać z konieczności zakończenie polityki wstydu, uprawianej jakoby przez łże-elity, lemingi i w ogóle zdradzieckie mordy.

Z naszej bowiem historii wynika, że jesteśmy tolerancyjni jak byli nasi przodkowie. W Polsce panuje tradycyjna wolność dla dobrze urodzonych (przecież nie dla chamskiej hołoty, w dodatku do podważania kompetencji Wodza) i nigdy nie splamimy się kolaboracją z jej gwałcicielami.

Za to wokół nas panoszy się zawiść dla naszych wartości. Dlatego wszyscy nam chcą odebrać tożsamość, abyśmy nie byli zieloną wyspą w czerwonym morzu absolutyzmu, ucisku i bezprawia.

Naprawdę zaś rzecz przypomina postępowanie Sowietów, którzy również mitami kompensowali kompleksy. Oni też przypisywali sobie autorstwo wszystkich wynalazków, jakich dokonała ludzkość. Owoców jednak geniuszu różnych Połzunowów i Makarowów wedle ich nauki nie wdrożono w życie z powodu obstrukcji carów i bojarów, celowo utrzymujących w zacofaniu ogólnie genialnych jakoby mużyków.

Charakterystyczna była reakcja zagranicy na ruską propagandę. Sztubacy w Polsce doby komunizmu opowiadali sobie, że gacie wymyślił Gołodupcow, wielki rosyjski krawiec. Zamknięto go jednak w lochu i dlatego sowieccy sołdaci wyglądali, jak wyglądali. Oraz roztaczali stosowną woń.

Teraz zagranica patrzy z podobnym podziwem na naszych jedynie słusznych inteligentów. Bo doznaliśmy zmiany, a bez nich byśmy nie wiedzieli, że jest dobra.

Wszak z autopsji się tego nie da raczej poznać.


Wykop Skomentuj53
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka