syzyfoptymista syzyfoptymista
1664
BLOG

Pani Joanno, czy słyszała pani o pedofilu celebrycie Krzysztofie S.?

syzyfoptymista syzyfoptymista Pedofilia Obserwuj temat Obserwuj notkę 111
Nawet bracia Sekielscy tropiący pedofilię w Kościele nie wyrazili zainteresowania pedofilią wśród celebrytów. Nie zrobił na nich wrażenia fakt, że pedofil Krzysztof S. ma na sumieniu 40 dzieci, które brutalnie wykorzystał, niszcząc ich dzieciństwo i życie.

Jakoś dziwnie się składa, że sprawa starego pedofila – Krzysztofa S. – doskonale przedstawiona i udokumentowana przez red. Mariusza Zielke w filmie dokumentalnym „Bagno”, z dnia na dzień została  przykryta sprawą słynnej już dziś pani Joanny.
W związku z tym nie wiem, czy w ogóle ktokolwiek zauważył ten ważny film dokumentalny red. Zielke, ujawniający kulisy afery pedofilskiej w środowisku polskich celebrytów.

Mam nieodparte wrażenie, że niewielu, ponieważ nazajutrz po jego emisji wybuchła afera z niejaką panią Joanną, jak się dziś okazuje osobą niejednoznaczną, dlatego mało wiarygodną. Trudno nie zauważyć zbieżności czasowej w ujawnieniu obu spraw, pomimo że historia pani Joanny miała miejsce w kwietniu tego roku, a wyciągnięto ją dokładnie w momencie wyemitowania filmu o pedofilii wśród celebrytów. Wnioski nasuwają się same – pedofile celebryci, w przeciwieństwie do księży są w Polsce otoczeni parasolem ochronnym przez zaprzyjaźnione media.
Nawet bracia Sekielscy tropiący pedofilię w Kościele nie wyrazili zainteresowania pedofilią wśród celebrytów. Nie zrobił na nich wrażenia fakt, że pedofil  Krzysztof S. ma na sumieniu 40 dzieci, które brutalnie wykorzystał, niszcząc ich dzieciństwo i życie.

Nie trudno dojść też do wniosku, że grubymi nićmi szyta intryga (od kwietnia), której główną bohaterką jest nieszczęśliwa pani Joanna, miała na celu przykryć jakąś (nieuniknioną) aferę. No i trafił się rarytas – afera pedofilska wśród celebrytów. Polityczna pałka opozycji  była pod ręką, by  walnąć po raz kolejny w „pisowski” rząd i odciągnąć uwagę od znanego pedofila.

Dla mnie cała sprawa nieszczęsnej pani Joanny jest zwyczajnie dęta i polityczna. Opozycja nie mając programu, szuka wszelkich sposobów, by wprowadzić zamęt wśród Polaków i osłabić szanse Zjednoczonej Prawicy na wygranie wyborów po raz kolejny.

Szkoda tylko, że robi to uciekając się do tak obrzydliwych metod i manipulacji ludźmi takimi jak pani Joanna, których krzywdzi podobnie jak pedofile niewinne dzieci.

SyzyfoptymistaLarge Visitor Globe

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo