Harley Porter Harley Porter
838
BLOG

Kamiński i Wąsik wywleczeni z pałacu prezydenta!

Harley Porter Harley Porter PiS Obserwuj temat Obserwuj notkę 52

Jak to możliwe, że dopuszczono do wyrwania Kamińskiego i Wąsika z pałacu prezydenckiego? Gdzie były służby ochrony prezydenta? Jak szefowa gabinetu mogła zgodzić się aby zadaniowani policjanci "wyjęli" z pałacu dwóch ludzi?Całkowita indolencja służb zabezpieczających i samej szefowej, która powinna zostać błyskawicznie zwolniona. To jedna sprawa!

Druga, to sam fakt wtargnięcia służb represyjnych, pogwałcenie pałacu, oplucie samego urzędu prezydenta i praktyczne zniszczenie tego urzędu. To historyczna chwila, przekroczenie Rubikonu przez Donalda Tuska i wejście przez niego na drogę bandyckiej dyktatury. Co by się stało pytam, co by się stało, gdyby takimi metodami podczas swoich rządów postępowało PiS? Europa wyła by że wściekłości, zostałyby nałożone wszelkie, możliwe sankcje, zostalibyśmy pariasami Europy! Panie Morawiecki z kimżeś pan chciał się dogadywać  z kimżeś podpisywał kamienie milowe???

Czy o to chodziło? Czy Tusk miał rozwalić polska demokrację i zapoczątkować rozbiór Polski? Polactwo dalo władzę tej kanalii, a on sprzedaje naszą demokrację i niszczy państwowość. Działając bezprawnie, wbrew zasadom demokracji, depcząc prezydenturę, Sąd Najwyższy i parlament, porywając dwie niewinne osoby Tusk stanąl tam, gdzie stoi Putin i Łukaszenko. To wszystko nasuwa tylko jedno, jedyne, ale jakże ważne pytanie, czy my temu bandycie pozwolimy zniszczyć nasza matkę, naszą Ojczyznę?

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj52 Obserwuj notkę

Gniewny i staram się być sprawiedliwym.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka