28 obserwujących
564 notki
222k odsłony
189 odsłon

Ivor Cummins: Nie ma żadnej drugiej fali, to sezonowy skok chorób i obłędna nadprodukcja..

Wykop Skomentuj19

Ivor Cummins: Nie ma żadnej drugiej fali, to sezonowy skok chorób układu oddechowego i obłędna nadprodukcja "przypadków", czyli fałszywie pozytywnych wyników testu PCR Drostena...


Przegląd danych (1. przypadki 2. hospitalizacje 3. respiratory) z ostatnich kilku dni z kilku krajów Europy i porównanie ich ze sobą. 

Wnioski: nie ma żadnej "drugiej fali". 10-krotny wzrost hospitalizacji z ostatnich kilku dni z którego u nas debile i kryminaliści rządowi oraz presstytutki robią już nie tylko "pandemię" ale i "hiperpandemię" - jest najzwyklejszy, naturalny i identyczny jak w analogicznym okresie POPRZEDNICH LAT (na filmie są porównania obecnego "wzrostu" do identycznego przebiegu krzywych gryp i hospitalizacji z powodu chorób układu oddechowego w ostatnich kilku latach - wykresy obecne i sprzed kilku lat dają się prawie idealnie nakładać na siebie, jak... kopie :).

Nie dzieje się nic niezwykłego! Obudź się niewolniku mediów!

Identyczny wzrost wykładniczy hospitalizacji "oddechowych" JEST W PIERWSZYM TYGODNIU PAŹDZIERNIKA  KAŻDEGO ROKU! A panika i lokalny chaos w służbie zdrowia w ostatnim tygodniu jest nie z powodu nieistniejącej "pandemii"

(komunikat rządowy podaje, iż tylko 30% respiratorów jest zajętych, problemem jest brak personelu do obsługi respiratora, personel na idiotycznej kwarantannie!),

tylko z powodu KWARANTANN LEKARZY oraz manipulacji przy "zmienianiu przeznaczeń szpitali" wywołanych IDIOTYCZNĄ wiarą w fejk-testy. Podobnie łóżek jest multum wolnych (wg min. zdr.), lecz debilny chaos wiele z nich uczynił niedostępnymi, bo "pozytywnie" wymazany kryminalnym testem PCR Drostena musi leżeć sam jeden na sali - i brak miejsc w salach zakaźnych. Wszystko co podają jako... dowody na "drugą falę", czy w ogóle na "pandemię" to zjawiska z trzech kategorii: 

1. naturalny w tej części października, sezonowy - jak mówi Ivor Cummins - 10-krotny wzrost hospitalizacji (który Cummins porównuje z  IDENTYCZNYMI  krzywymi lat poprzednich) - a nieszczęsny, kryminalny test PCR - JAK PODAJE SAM PRODUCENT! (vide: https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2020/10/03/rzut-moneta-czyli-test-na-covid-najgorszy-test-jaki-kiedykolwiek-wymyslono/) - jako "przypadki" kowidowe sygnalizuje kilka typów gryp i chorób grypodobnych właśnie teraz w naszej strefie klimatycznej rosnących skokowo. A ponieważ test wyłapuje i PIĘTNUJE JAKO    C O V I D - 19 - jak ostrzega sam producent - kilka typów gryp i chorób grypodobnych a także... resztek martwego kodu tych minionych gryp i chorób grypodobnych - to mamy w szpitalach mnóstwo chorych na inne sezonowe choroby wrzuconych do worka COVID a ponieważ traktowani są jako "wysoce zakaźni" kowidowcy  wymagający "opieki kowidowej"- to tym samym ta "opieka kowidowa" stosowana wobec przeziębień i lekkich grypopodobnych chorób (osób często starszych i ciężko te choroby, jak co roku, przechodzących - Cummins pokazuje wykresy porównań hospitalizacji na OIOM i respiratorach w zależności od wieku i pory roku ) blokuje i dezorganizuje wszystkie szpitale w Polsce (ale niech ktoś spróbuje idiotom wytłumaczyć, że są idiotami... Mission impossible). 

2. bajzel spowodowany  a) kretynizmem kwarantann personelu medycznego b) debilnymi decyzjami ignorantów rządowych, przemianowującymi i wyłączającymi całe oddziały i szpitale.

3. no i - last, but not least - sakramentalne, wymieniane i opisywane na tym blogu dziesiątki razy kryminalne testy PCR (ma być podobno pozew międzynarodowy przeciw producentom oraz tym, którzy je zalecali, w każdym razie są takie plany wśród lekarzy związanych z komisją ACU).

Weź  te trzy powyższe ingrediencje, wrzuć do głowy Kurskiego, Klarenbacha, Morawieckiego, wstrząśnij, wymieszaj i nalej do kufla jako pieniące się piwo szaleństwa, absurdu, manipulacji (czy idiota może manipulować?), nieludzkiej głupoty i nieodpowiedzialności i nazwij to dowcipnie: DRUGA FALA.

Wszyscy niezależni medycy Niemiec, Austrii, Anglii na temat szaleństwa zmyślonej, wyprodukowanej "drugiej fali" i wprowadzanych do walki ze zjawą OBOSTRZEŃ I OGRANICZEŃ wypowiadają się w najostrzejszych słowach. Używają takich określeń jak: totalny absurd, szaleństwo, obłęd, manipulacja, idiotyzm, niewiarygodna głupota etc.  

Żyjemy w historycznych czasach :). Za naście lat to, co się teraz dzieje będzie opisywane w podręcznikach historii jako największa mistyfikacja stulecia

- o ile lekcje historii i podręcznik do niej będą jeszcze istniały, bo może wszystkie odpowiednio spreparowane przedmioty będą nauczane w postaci króciutkich bryków w nauce podprogowej dokonywanej przez sen. Malutkie nadajniczki będą w poduszkach ;). Poduszki im. K.Schwaba. 

Będą dwa epokowe wydarzenia koło siebie w encyklopediach: radiowa mistyfikacja Orsona Wellesa nadająca w 1938 r. dla stacji CBS reportaż o inwazji Marsjan oparty na opowiadaniu H.G.Wellsa, w który ludzie uwierzyli tak, iż zaczęli uciekać porzucając swoje domy. I Mistyfikacja Pandemii Koronawirusa. Dwie zdobywczynie Lauru pod roboczą nazwą: "Weź Czyjś Mózg i Okręć Go Sobie Wokól Palca"...


Nie daj sobie zrobić z mózgu wody, wyzwól się z kreowanych dla ciebie strachu i paniki! Szukaj wiedzy, faktów, porównań z innymi latami. W sieci międzynarodowej jest już ogromna ilość materiałów naukowych demistyfikujących "pandemię"  ilość ich rośnie z każdą godziną. Nie zostawaj w ogonie ;), bo maruderzy, tchórze i dający się łatwo oszwabić będą przez wszystkich, którym udało się nie wejść w matriks (lub wyjść z niego) wyśmiani bez litości. 

Myśl.

(do obudzenia myśli może posłużyć np. każdy z filmów Cumminsa oraz dziesiątki, setki innych materiałów dostępnych w sieci)

https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2020/10/03/rzut-moneta-czyli-test-na-covid-najgorszy-test-jaki-kiedykolwiek-wymyslono/

https://www.salon24.pl/u/wawel24/1082300,narodziny-troski-o-panstwo-czyli-hans-rozmawia-z-rudim-o-zarazie

https://www.salon24.pl/u/wawel24/1081877,dr-r-fuellmich-o-testach-nieprzydatnych-do-niczego-ich-tworcy-drostenie-i-wielu-innych-rzeczach

https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2020/10/09/dr-m-yeadon-nie-ma-zadnej-drugiej-fali-ok-90-pozytywow-to-falsz/

https://www.salon24.pl/u/wawel24/1081506,dwie-armie

https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2020/10/06/prof-dr-hab-s-bhakdi-pandemia-to-zjawa-liczba-nowych-zarazen-nic-nam-nie-mowi/

Wykop Skomentuj19
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale