
Diamentowe psy są kłusownikami
I chowają się za drzewami
Upolują cię i przygwożdżą do ziemi
Manekiny z zabójczym urokiem
[komentarze internautów z różnych krajów znalezione w sieci]
1.
Ideologia stojąca za obecnym wcieleniem totalitaryzmu jest potężna i szeroko rozpowszechniona.
Ideologia ta jest nową formą kolektywizmu, która ma na celu ochronę dobrobytu ludzi, a raczej społeczeństwa, poprzez nałożenie skrajnych ograniczeń na prawa i wolności jednostki. Ta ideologia jest w trakcie tworzenia od dłuższego czasu i obejmuje „ochronę” przed tak nieistniejącymi, wymyślonymi lub bardzo niskimi zagrożeniami, jak terroryzm. Istnieją nieskończone przykłady tej obudzonej, protekcjonistycznej ideologii – są one rozciągnięte na prawie każdy aspekt społeczeństwa. Za wprowadzeniem tego protekcjonistycznego gówna stoją złowrogie cele, w przeciwieństwie do protekcjonistycznego gówna przejmowanego przez oportunistów.
Ludzie zostali odpowiednio przygotowani do tej ideologii. Stopniowo samodzielne jednostki napiętnowano jako prawicowych ekstremistów, a strach przed covid-19 umieszczono na piedestale. Ludzie coraz bardziej podporządkowują swoje istnienie państwu, specjalistom, pieprzonym lekarzom, komukolwiek.
Medyczny przekręt, którego jesteśmy teraz świadkami, najwyraźniej ma na celu obiektywne przejmowanie ludzkiej egzystencji, okradanie ich z własnych ciał, przekazywanie kontroli nad ich zdrowiem jakiemuś rzekomemu sukinsynowi-ekspertowi w jakimś śmierdzącym laboratorium, który pracuje na zlecenie Wielkiego Brata.
Kolejnym etapem, zgodnie z przewidywaniami wielu, który już się dzieje, będzie totalitaryzm klimatyczny. Nakładanie na wszystkich surowych ograniczeń pod pozorem ochrony planety, domu nas wszystkich. Biorąc pod uwagę, że teraz uchodzi im na sucho bezobjawowa choroba, nie zdziwiłbym się, gdyby ludzie byli karani za oddychanie lub wzdęcia, co zwiększa poziom dwutlenku węgla i metanu w pieprzonej atmosferze, co przyspiesza zmiany klimatyczne, co ma taki lub inny skutek, i która zabija biedną pieprzoną babcię. Ta sama chora linia rozumowania, której jesteśmy dziś świadkami. Na przykład „jak śmiesz oddychać sk****, zabijasz biedną babcię”.
Jak więc nazywamy tę nową ideologię? My, Czesi, nigdy nie brakuje nam przekleństw, nazywamy ludzi narzucających (rzekome) dobro innym wbrew ich woli „Dobroser”, co dosłownie oznacza „Shitter of Good”.
2.
Plandemia to jest „Kochaj bliźniego swego” na sterydach. Nie tylko musisz kochać sukinsyna, ale musisz w gruncie rzeczy zniszczyć siebie, a przynajmniej oddać się bogu, który przybrał teraz postać bezimiennego naukowca, aby twój sąsiad nie doznał najmniejszej przypuszczalnej krzywdy.
Hopkins ma rację co do jednego. Ludzie muszą zrozumieć tę część oszustwa. Nie ma to nic wspólnego z problemami zdrowotnymi.
Chodzi o wrogie przejęcie pojęcia „kochaj bliźniego”. Chodzi o podstępne wykorzystywanie ludzkiego współczucia. To jeden z powodów, dla których tak wielu ludzi się na to nabrało. Ponieważ sugeruje się, że sprzeciw wobec tego oszustwa jest równy egoizmowi, nienawiści, i innym takim atrybutom.
Jedno jest pewne, gówno, które to wymyśliło, jest naprawdę bardzo sprytne.
3.
Mamy teraz kilka pandemii…
Pandemia kłamców i oszustów.
Pandemia miliardów nieświadomej populacji.
Pandemia antyludzkiej klasy elitarnej, która dąży do zniszczenia większości rasy ludzkiej.
Pandemia nieprzyzwoicie bogatych facetów z urojeniami boskości.
Pandemia biurokratów nie zainteresowanych w robieniu swojej pracy.
Pandemia technokratów, którzy chowają się w cieniu i pociągają za sznurki biurokratów.
Pandemia lekarzy, którzy odwrócili się od swojej świętej przysięgi i naśmiewają się z zaufania, jakim obdarzają ich ludzie.
Pandemia medialnych nierządnic, które uwielbiają wprowadzać w błąd i robić z ludzi głupców na zlecenie swoich patronów.
Pandemia ludzi, którzy do końca życia chcą czegoś za darmo, bez upokorzenia, że... muszą na to zapracować.
I jeszcze jedna…
Pandemia ludzi, którzy zostali zszokowani i przebudzeni szaleństwem, które jest na nich narzucane z wielu kierunków, które zasiewa nasiona w ich sercach i umysłach, które pewnego dnia przyniosą obfite owoce.
I to jest ta właśnie pandemia, która, mamy nadzieję, nigdy nie odejdzie. I tego właśnie doktor Fauci i jego oszukana trzoda boją się najbardziej.
4.
Jedna z rzeczy, które często mówię moim zrozpaczonym przyjaciołom, którzy czują, że w tej całej plandemii mamy przerąbane, biorąc pod uwagę, że „kabała ma całą broń i pieniądze, jest właścicielem mediów itp.” jest to: wyobraź sobie wszystkich ludzi z zaburzeniami osobowości, alkoholizmem/uzależnieniem w końcowym stadium lub ciężkim autyzmem… prawie - wyobraź sobie najbardziej szalonych ludzi, których znałeś w swoim życiu. Teraz wyobraź sobie wszystkich tych ludzi wchodzących do pokoju i proszonych o opracowanie planu dominacji nad światem.
Czy naprawdę myślisz, że ten plan będzie wykonalny? :)


Komentarze
Pokaż komentarze