23 obserwujących
298 notek
138k odsłon
150 odsłon

Pan Czarnecki zawraca Unię do tradycji chrześcijańskich - uraaa! uraaa!

Wykop Skomentuj

Do Pana Czarneckiego

[dodatek do notki: https://www.salon24.pl/u/wawel/961869,tolerancja-religijna-zgodnosc-slow-z-czynami-i-przestrzeganie-prawa]

Unia ma wrócić do tradycji chrześcijańskich? Całe szczęście, że do tradycji, a nie korzeni, bo wśród korzeni sporo jest halucynogennych :).

Co za piękny, charakterystyczny język: "MA" (Unia   m a  wrócić). Ktoś MA coś zrobić, jakimś być. Piękna nowomowa komunistów...


Zapewne to, co Unia ma zrobić, powie to Unii p.Wiśniewska na jakimś posiedzeniu jakiejś niedecyzyjnej komisji w niedecyzyjnym "parlamencie". Tym, co takie michałki i dyrdymały gadają nie ma się co dziwić - nic innego te zdegenerowane władzą osoby nie potrafią robić, ale dziwić się można potężnie ludziom, którzy na to pozwalają, tego słuchają i nie wiedzą CO I KTO się za takim gadaniem kryje: kompletnie rozpuszczone jak dziadowski bicz i zdeprawowane "elity partyjne". 

Nawet wiem, na czym ten powrót "do tradycji chrześcijańskich" będzie polegał. Zapewne chodzi o 2 główne święta chrześcijańskie. Święto Mikołajka i Święto Jaj. Mikołajek przyniesie worek z prezentami i rozsypie je jak w Szwecji (szwedzkie państwo opiekuńcze). A potem cały (też jak w Szwecji) naród dostanie Jajeczko Kinder-Niespodzianka z którego wyskoczą kolorowe ludki (tzw. migranty zarobkowe), by zaopiekować się naszymi dziećmi (ze wskazaniem na dziewczynki).

Panie Ryszardzie, niezły z pana hu..., hu..., humorysta ;). 

PS 

Skoro ten powrót do tradycji chrześcijańskich wiązać ma się też z rodziną (chociaż nie wiadomo czemu łączyć rodzinę z chrześcijańskimi tradycjami akurat, czy rodzina nie jest tradycją prawie wszystkich religii? geje też tworzą rodziny) - to mam propozycję na sposób w jaki mógłby pan dołożyć swoją cegiełkę do tego powrotu. Niech pan zabierze z domu kilka kaset kina familijnego i puści w siedzibie UE dla chętnych. Zawsze to krok we właściwym kierunku. 


https://www.salon24.pl/u/wawel/961869,tolerancja-religijna-zgodnosc-slow-z-czynami-i-przestrzeganie-prawa

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka