Wlasnie.Dzisiaj Wlasnie.Dzisiaj
18
BLOG

02.03.2023, Czwartek

Wlasnie.Dzisiaj Wlasnie.Dzisiaj Osobiste Obserwuj temat Obserwuj notkę 0
Czy pokładam ufność w moim Bogu?

imageMiałem dziś naprawdę ciężki dzień. Taki, o którym mówi się „do dupy”. Począwszy od rana, gdy nie czułem się za dobrze. I potem, gdy pojawiły się problemy z pracy, takie już naprawdę „z dupy”. Do południa również wszystko przebiegało pod znakiem dupy. 

W południe pomyślałem, że zrestartuję komputer, zaraz potem, gdy przeszło mi przez głowę, że gorzej już być nie może. 

I wtedy pomyślałem, odruchowo trochę: Boże, dziękuję Ci za to, co mi dałeś, co mi odebrałeś i co mi zostawiłeś. Proszę Cię o odebranie lęków i wybaczenie ludziom krzywd, które mi zrobili i sobie, tych które sam sobie zrobiłem. 

Komputer się włączył, a ja od razu znalazłem plik, którego szukałem od godziny. Rzeczy zaczęły się prostować jedna po drugiej. 

Teraz jestem zmęczony. Po prostu, po ciężkim dniu, który był cięższy, niż się spodziewałem, że będzie. I podziękuję za niego wieczorem mojemu Bogu Jakkolwiek Go Pojmuję.

Codziennie napiszę kilka słów otuchy dla siebie i tych, którzy będą chcieć czytać. Podstawą jest książeczka Dzień po dniu wydana przez Media Rodzina. Piszę swoje refleksje, bez poprawiania, korekty, zastanawiania. Dzielę się doświadczeniem, siłą i nadzieją.  Jak na mityngach AA. 

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości