230 obserwujących
956 notek
1851k odsłon
421 odsłon

IQ Platformy spada

Wykop Skomentuj18

image

IQ Platformy nadal spada i znajduje się obecnie w dolnej strefie stanów niskich. Na Kidawie w Błońsku 40, ubyło 9.


– Nie czuję się bezpieczniejsza, bo te samoloty, jak dobrze pójdzie, będziemy w Polsce mieli za 15 lat. Te samoloty wymagają specjalnych lotnisk, specjalnego wyszkolenia pilotów. To jest 15 lat zanim pierwszy samolot trafi do Polski, a my potrzebujemy mieć poczucie bezpieczeństwa, żeby te samoloty, które mamy, które są na lotniskach, były w stanie bronić naszego kraju powiedziała Kidawa-Błońska w Polsat News pytana, czy czuje się bezpieczniejsza po zawarciu kontraktu dotyczącego nabycia F-35. 

Zaraz po tej wypowiedzi zadzwonił mój brat z Polski, że on potrzebuje żeby jego 23-letni Daewoo Tico, którego ma w garażu, od jutra wyprzedzał wszystkie BMW i mercedesy, bo on się inaczej nie czuje bezpiecznie. Poradziłem mu, żeby dodał do katalogu potrzeb magiczny kwiat paproci i Złotą Rybkę, a następnie kandydował na prezydenta.


Skąd oni te inteligentne inaczej dziumdzie biorą? Najpierw jedna mówi z miedzianym czołem do kamery "PiS nie przestrzega zasadów" (2'46" na filmiku)

 https://www.youtube.com/watch?time_continue=174&v=xlX3GzeZvyY&feature=emb_logo

potem druga żąda żeby 40-letnie postsowieckie samoloty mogły bronić kraju. Ja rozumiem, że totalni pragną dbać o rozrywkę dla elektoratu, ale dlaczego to musi być cyrk?PS.

Ona jest godną następczynią Tereni Piotrowskiej, psiapsiółki Ewy Kopacz, którą Kopacz zrobiła ministrem spraw wewnętrznych. Piotrowska używała określenia "samolot bez głowy", bo pojęcia "samolot bezpilotowy" nie znała. Jak Kidawa zostanie prezydentem, to wypromuje Terenię na ministra obrony narodowej i będą razem piły kawusię w pałacu.


Wykop Skomentuj18
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka