Blog
W Temacie Maci
Stary Wiarus
Stary Wiarus Nie posiadam konta Facebook
226 obserwujących 864 notki 1707719 odsłon
Stary Wiarus, 18 lipca 2017 r.

Koniec demokracji w Niemczech. Polska Antifa w drodze do Berlina.

450 5 0 A A A

Dwie plansze użyte do ilustracji sejmowego przemówienia min. Ziobro 12 lipca 2017 roku - proponowany system mianowania sędziów w Polsce vs. istniejący system mianowania sędziów w Niemczech.

"Opozycja totalna" nie ma oczywiście żadnej sensownej odpowiedzi na to, że rzekomo zamordystyczny reżim krwawego kaczyzmu wysuwa propozycje daleko bardziej liberalne niż status quo tej samej kwestii w Niemczech.


image

image


Całość przemówienia ministra:Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image
BACKUP: http://staryw.blogspot.com
NIE POSIADAM
KONTA FACEBOOK
"Powojenne pojednanie historyczne Francji i Niemiec utorowało drogę do powstania Unii Europejskiej. Z kolei mądrość i wspaniałomyślność narodów rosyjskiego i niemieckiego oraz przezorność działaczy państwowych obu krajów pozwoliły uczynić zdecydowany krok w kierunku budowy Wielkiej Europy. Partnerstwo Rosji i Niemiec stało się przykładem wychodzenia sobie naprzeciw, patrzenia w przyszłość przy zachowaniu troskliwego stosunku do pamięci o przeszłości. I dzisiaj rosyjsko-niemiecka współpraca odgrywa wielce ważną, pozytywną rolę w polityce międzynarodowej i europejskiej." Władimir Władimirowicz Putin, 31.08.2009 Anglia kosztuje sprzedawcę jabłek na lokalnym rynku i fryzjerkę z obwoźnego salonu fryzjerskiego circa £50 na miesiąc, i w pakiecie dostaje się dwór, królową, broń atomową, coroczne „trooping the colour”, wyścigi w Ascot, BBC1, BBC2, BBC3, BBC4 plus kilka kanałów tematycznych i Borisa Johnsona (to tak z grubsza), w czasie gdy ich polskie odpowiedniki muszą wybecalować £250 (sic!) na likwidację armii, niemoc policji, opieszałość sądów, wszechobecną korupcję, kolesiostwo na uczelniach, słabość kapitałową polskich firm, powódź, Bronka z jego potomstwem, przyjaciół Putina i kuzynów Angeli, likwidację mediów publicznych, a na deser Palikota, twarz polskiego „liberalizmu”, szefa wiekopomnej komisji „Przyjazne Chamstwo”. Pięć razy więcej za wschodnią podróbkę państwa. Dużo. Rolex, 14.06.2010 POLONIA  BEZ  CENZURY   STARY  WIARUS  BACKUP               free counters

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @echo24  Jeszcze za sto lat pańskie prawnuki będą się domagać, by Polaków mierzyć inną,...
  • @echo24  "Sęk w tym, że oni nie byli przez 50 lat pod butem komuny." W porządku, od 29 lat...
  • @myslewiecjestem  @echo24 Emerytura państwowa w Australii jest bardzo cieniutka (AUD 24k...

Tematy w dziale Polityka