34 obserwujących
2652 notki
648k odsłon
248 odsłon

Pedofilia, niebezpieczny efekt falowania

Wykop Skomentuj2

Netflix stał się bohaterem kontrowersji w sieciach społecznościowych w czwartek 20 sierpnia. Wielu użytkowników oskarżyło firmę o pedofilię za plakat wykorzystany do promocji filmu Guapis (zatytułowany Cuties w Stanach Zjednoczonych i Mignonnes we Francji) i towarzyszące mu streszczenie. Ten film fabularny zostanie dodany do katalogu platformy streamingowej 9 września.

image


Pedofilia, niebezpieczny efekt falowania

imagePedofilia, niebezpieczny efekt falowania, jak mawiał klasyk cztery kroki do przodu, dwa wstecz...


image


Niebezpieczny efekt falowania przez Internet, usprawiedliwia zachowanie tych, którzy wykorzystywaliby dzieci.


image

Spielberg jest podejrzewany o związki z NAMBLA (The North American Man / Boy Love Association). O co wprost oskarżał go "samobójca" Isaac Kappy. Podteksty do tego odnajdziemy w dużej części twórczości Spielberga opierającej się na tym samym motywie: małe dziecko spotyka „magicznego” dorosłego, który pomaga mu w przejściu z okresu dojrzewania do dorosłości. I chyba nie ucieknie przed prześladowaniami do Polski bo:"Spielberg przypomniał jak pewnego razu, gdy Ralph Fiennes był ubrany w swój pełny mundur SS, Polka zawołała i powiedziała: "jak bardzo kochała ten mundur i żałowała, że" nie wszyscy jesteście tutaj, chroniąc nas wszystkich ponownie ". Reżyser zauważył, że "prawdopodobnie zostanie aresztowany w Polsce, kiedy następnym razem będzie o tym opowiadał - skoro przyjęli tę ustawę (moje: ustawę IPN)". - pisał Jerusalem Post o kręceniu w Polsce filmu Lista Schindlera.Ojciec Stevena Spielberga, co ciekawe, w okresie zimnej wojny uczestniczył jako inżynier w wymianie zagranicznej z ZSRR.David Thorstad, przez kilka lat był aktywny w polityce trockistowskiej. Przez ponad sześć lat był członkiem Socjalistycznej Partii Robotniczej.Matka Allana Ginsberga, poety i ojca Beat Generation, Naomi jako aktywna członkini Komunistycznej Partii Stanów Zjednoczonych, zabierała swoich synów na posiedzenia radykalnej lewicy. To Thorstad i Ginsberg byli twórcami jednej z największych organizacji pedofili. "Jestem członkiem NAMBLA, bo ja też kocham chłopców" - mówił Ginsberg.


image

W grudniu 1977 r. Policja wkroczyła do domu na przedmieściach Bostonu. Dwadziestu czterech mężczyzn zostało aresztowanych i oskarżonych o ponad 100 przestępstw gwałtu na chłopcach w wieku od ośmiu do piętnastu lat. Prokurator odkrył, że mężczyźni używali narkotyków i gier wideo, aby zwabić chłopców do domu, gdzie fotografowali ich podczas aktywności seksualnej. Mężczyźni byli członkami „pierścienia seksualnego”; Prokurator Byrne powiedział, że aresztowanie to „wierzchołek góry lodowej”. Komentując ten problem, bostoński magazyn opisał pedofili jako „najbardziej pogardzaną grupę ludzi w Ameryce". „Boston-Boise Committee”, organizacja ich praw, została utworzona w odpowiedzi na te wydarzenia (które nazywali „bostońską czarownicą”). Utworzenie zaś NAMBLA, w celu promowania solidarności, zostało zainspirowane tą organizacją. 


image

Strona internetowa NAMBLA stwierdza, że jest to organizacja polityczna, obywatelska i edukacyjna, której celem jest położenie kresu „skrajnemu uciskowi mężczyzn i chłopców we wzajemnym porozumieniu". Działa w celu zniesienia przepisów dotyczących wieku zgody na stosunek seksualny dorosłych i nieletnich oraz prowadzenia kampanii na rzecz uwolnienia mężczyzn uwięzionych za kontakty seksualne z małoletnimi, które nie następowały pod przymusem. Na liście organizacji było 1100 osób. W 1997 r. NAMBLA była największą grupą w IPCE , międzynarodowej organizacji działającej na rzecz pedofilów. Aby osiągnąć swoje cele, NAMBLA dąży do współpracy ze społecznością głównego nurtu LGBT i ruchami wyzwolenia kobiet. Funkcjonariusze organów ścigania i specjaliści ds. Zdrowia psychicznego twierdzą, że chociaż liczba członków NAMBLA jest niewielka, grupa ma niebezpieczny efekt falowania przez Internet, usprawiedliwiając zachowanie tych, którzy wykorzystywaliby dzieci.

image

Sprawa pedofili ożywiła amerykańskie media wraz z aferą Epsteina oraz Pizzagate ( pizza w języku mafii to niewolnik seksualny)– teorią spiskową zapoczątkowaną i rozpowszechnioną w trakcie wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych w 2016 roku. Wówczas portal WikiLeaks upublicznił zawartość konta e-mail Johna Podesty, szefa kampanii Hillary Clinton. Zwolennicy teorii twierdzą, że niektóre spośród upublicznionych wiadomości zawierały zakodowane informacje dotyczące udziału Johna Podesty oraz członków waszyngtońskiej elity politycznej w grupie przestępczej zajmującej się przemytem ludzi i seksualnym wykorzystywaniem nieletnich.

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo