59 obserwujących
980 notek
1164k odsłony
  620   1

Jak będzie wyglądała niebawem Msza Św.? Oby nie tak!

Niewielu uwierzy, ja również przecierałem oczy ze zdumienia, chociaż elektryczne gitary i perksuję widziałem u stóp Ołtarza mojego parafialnego kościoła jako "unowocześnienie skostniałej Mszy Św.", ale to co zobaczyłem teraz, wyraźnie mnie przerosło...

Oczywiście taka "Msza" trafi idealnie w gusta salonowych Monady-pomady, Karolinki świnki, czy Encory bez pokory i tysięcy im podobnych ulepszaczy KK rozsianych po w świecie łącznie z marksistą z Watykanu.

Celem wstępu wrzucę parę słów za Bibułą com. o celebransie tej "katolickiej pasterki"

"Ksiądz Michael Pfleger kieruje parafią św. Sabiny od ponad 40 lat, w ciągu których dał się poznać jako lewicowy ekstremista, zawsze po właściwej stronie wszelkich marksistowskich mrzonek bolszewickiego „postępu społecznego”, pracując ramię w ramię z radykalnymi murzyńskimi przywódcami i żydowskimi organizacjami (choć z tymi ostatnimi miał zatarg zapraszając do ambony islamskiego szaleńca, Louisa Farrakhana).

Zapraszał do kościoła rewolucjonistów murzyńskich, którzy wygłaszali „kazania”, doszczętnie zniszczył zabytkowy kościół przerabiając go na salę teatralno-artystyczną. Nawet kolejni biskupi nie chcieli mieć z nim wiele do czynienia, choć oczywiście błogosławiono inicjatywom i przymykano oczy na jego ekscesy. (...)Tenże ksiądz zaadoptował po kolei troje dzieci, wbrew wyraźnym zakazom biskupa.

W 2021 roku został oskarżony przez kilka osób o wykorzystywanie seksualne, w tym doprowadzanie do gwałtu (a przedtem upojenie ofiary alkoholem i marihuaną).

Obecny biskup Chicago, lewicowy fanatyk kardynał Cupich, najpierw zawiesił go, lecz w dwa miesiące po tym, po „intensywnym śledztwie” przywrócił na stanowisko „nie znajdując podstaw”.

Ks. Pfleger wydaje się być nietykalny podobnie jak dziesięć lat wcześniej, za innego lewicowego abnegata, kardynała Francis George’a, kiedy to został zawieszony, lecz w trzy tygodnie później szybko nadeszła rehabilitacja. (...)

Pfleger od ponad 40 lat, dzień w dzień, wygłasza wszystkie możliwe antykatolickie fobie, od wspierania wyświęcania kobiet, machania flagami LGBT, przez konieczność likwidacji prymatu władzy papieskiej, zbędność biskupów, zbędność Kościoła, („Nie potrzebuję Najwyższego, nie potrzebuję papieża, nie potrzebuję kardynała, nie potrzebuję patriarchów, nie potrzebuję proroków, nie potrzebuję nikogo aby pójść do Boga. Potrzebuję tylko siebie!”), a mimo to jest cały czas „księdzem katolickim” w rozumieniu prawa kościelnego."

Link do marksistowskiej  "pasterki" 2021

https://www.youtube.com/watch?v=p0RRWJNNos0&t=5567s

fragm. cytatu z Bibuła com.

Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo