54 obserwujących
5174 notki
1852k odsłony
  405   0

WOŚP i lewactwo

Ktoś ma jeszcze nadal wątpliwości w kwestii Owsiaka ?.

Na płaszczyznie społecznej WOŚP była pomysłem na zorganizowanie i podpięcie ruchu młodzieżowego pod ideologię tzw. III RP. Nie tylko państwo działa na rzecz społeczeństwa, ale wspomaga je inicjatywa oddolna, społeczna, która uzupełnia to czego państwo dać nie może.

Te dwie instytucje, III RP i WOŚP miały więc działać równolegle i coraz bardziej się do siebie zbliżać. Ruch miał na celu zneutralizowanie i spojenie z systemem jak największej liczby młodzieży.

Na płaszczyznie psychologicznej służącej do motywacji uczestników Owsiak miał odegrać rolę świeckiego kapelana ruchu oferującego rokrocznie coś w rodzaju świeckiego rozgrzeszenia uspokajającego sumienia, a w nagrodę za udział dodano letni projekt Woodstock.

Współpraca Owsiaka z awanturnikami lewackimi potwierdza taką wizję celów WOŚP. Powrót do źródeł.

W Poznaniu wybuchła afera wywołana przez giewu zarzucającą kierownictwu stacji wyrzucenie dziennikarki za to że pojawila się na wizji z serduszkiem WOŚP. Powód zakończenia współpracy był wprawdzie inny, ale ja bym dziennikarkę wywalił za bezmyślność albo dywersję. Nie wie kto to Owsiak ? Dziennikarka i nie wie ?

Ale co zabawne, to choć Owsiak popiera ten rynsztok atakujący także kościoły, to puszki pojawiły się przed kościołami. Pecunia non olet ?

Lubię to! Skomentuj27 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo