45 obserwujących
4755 notek
1703k odsłony
156 odsłon

Drogie Europejki, drodzy Europejczycy...

Wykop Skomentuj2

Drogie Europejki, drodzy Europejczycy, federastki i federaści, witajcie na uroczystych obchodach rocznicy naszego zwycięstwa nad siłami ciemności. Niech mi wolno będzie powitać także drogich gości ze sprzymierzonych regionów gejów i lesbijek.

Pokonaliśmy wszystkie przeszkody na drodze ku świetlanej przeszłości, Pamiętacie te wszystkie kłody, które rzucali nam pod nogi nasi przeciwnicy, które jednak nie były w stanie zatrzymać naszego zwycięskiego pochodu ? 

Pamiętacie te wszystkie billboardy, którymi obstawili nasze regiony zwolennicy dyktatury Jarosława Kaczyńskiego, na których Kaczyński nawoływał do tworzenia bantustanów, do których mieli być przesiedleni demokraci ? 

Głosy ze stadionu - "pamiętamy!" 

Pamiętacie te afery hazardowe, paliwowe, watowskie, reprywatyzacyjne, z których miliardy popłynęły do Kaczyńskiego i jego popleczników i za które wybudował on, na gruzach daru Jóżefa Stalina dla braterskiej Polski., srebrne wieżowce na chwałę układu kaczystowskiego ? 

Głosy ze stadionu: "Pamiętamy" 

Czy pamiętacie te nawoływania do polexitu, gdy Kaczyński chciał wyprowadzić nas z Europy na Wyspy Brytyjskie, albo nawet za Atlantyk ? 

Głosy... 

Czy pamiętacie tę maskirowkę z kwietnia 2010 r. gdy wysłał brata na pokładzie przemalowanego w polskie barwy superbombowca amerykańskiego by zbombardować i odebrać Rosji Smoleńsk ? 

Głosy... 

Czy pamiętacie te szaleństwa hord bojówek Kaczyńskiego z Krakowskiego Przedmieścia, które tłukły znicze, deptały kwiaty i kopały staruszki przed pałacem prezydenckim ? 

Głosy... 

Ale moc była z nami i udsło się nam odpeprzeć knowania Kaczyńskiego i jego ludzi, by nie dopuścić do stworzenia naszego braterskiego związku regionów Europy środkowej i wschodniej. Teraz możemy zasłużenie fetować zwycięstwo. Urrra... 

Stadion: Urrra... Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka