Kto jest na filmie z półnagimi mężczyznami, który wyciekł ze skrzynki Dworczyka?

PAP/Art Service
PAP/Art Service
Skandal związany z wyciekiem treści ze skrzynki mailowej ministra Michała Dworczyka trwa. Do internetu wyciekł film z trzema półnagimi mężczyznami i tajemniczą kobietą. Internauci widzą w niej posłankę PiS z Jarosławia - Annę Schmidt. "To manipulacja" - mówi kobieta.

Film z półnagimi mężczyznami na skrzynce Michała Dworczyka

Skandal związany z atakiem na skrzynkę mailową Michała Dworczyka trwa. Telegram zamyka każde nowe konto, z którego wypływają kolejne materiały mniej lub bardziej kompromitujące ministra, jednak na miejscach usuniętych szybko pojawiają się nowe "zdobycze". 

Dzięki temu Gazeta Wyborcza dotarła do filmu nagranego w pokoju hotelowym, na którym widać trzy osoby - dwóch półnagich mężczyzn (jeden tańczy w samych slipkach, drugi leży na łóżku i wszystko nagrywa) oraz ubraną kobietę, która wydaje się by rozbawiona całą sytuacją. Tajemnicza kobieta boi się, że tańczący mężczyzna wyleje jej herbatę, relacjonuje Gazeta Wyborcza i zauważa, że film nie wygląda wcale na zmontowany czy w jakiś sposób sfałszowany.

Zobacz także:

Kim jest tajemnicza kobieta?

Internauci zaczęli zastanawiać się, kto pojawia się w filmiku. Użytkownicy Telegrama szybko rozpoznali jednak w kobiecie minister Annę Schmidt, sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej i posłankę z Jarosławia. 

Redakcja GW zapytała Annę Schmidt, czy to ona znajduje się na filmiku. Kobieta stanowczo zaprzeczyła i cały materiał wideo nazwała "manipulacją".


"Nie. Nawet nie znam Pana radnego, który pojawia się w filmie. Każda z osób, które mnie znają zauważyły, że kobieta uwieczniona na filmie nie przypomina mnie ani z twarzy ani tym bardziej z głosu"

- powiedziała posłanka Anna Schmidt. 

"Film jest tak kiepską manipulacją, że nawet nie zamierzam się do tego odnosić" - dodała w oświadczeniu wysłanym redakcji GW.

WP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj91 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka