Plejada gwiazd na Campus Polska. Zobacz, kto zagra u Trzaskowskiego

Campus Polska Przyszłość to inicjatywa prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Fot.: PAP/Mateusz Marek
Campus Polska Przyszłość to inicjatywa prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Fot.: PAP/Mateusz Marek
Campus Polska Przyszłość Rafała Trzaskowskiego zapowiedział serię koncertów podczas swoich wydarzeń pod koniec sierpnia tego roku. Podczas cyklu mają wystąpić znani muzycy - Natalia Przybysz, Monika Brodka, Krzysztof Zalewski i Organek.

W Kortowie pod Olsztynem 30 i 31 sierpnia odbędzie się organizowany przez Rafała Trzaskowskiego Campus Polska. W ramach wydarzenia zaplanowano koncerty. Na scenie wystąpią młode gwiazdy muzyki: Monika Brodka, Natalia Przybysz, Tomasz Organek i Krzysztof Zalewski.

Warsztaty i rozrywka

Campus zaprasza na spotkania z gośćmi i warsztaty oraz dyskusje na wybrane tematy. Wydarzenie ma mieć charakter nie tylko polityczny, ale i kulturowy. Stąd planowane wieczorne koncerny.

Udział w imprezie jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają: noclegi w akademikach Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, posiłki oraz pakiet powitalny. Wszystkie rozrywki i punkty programu mają być dla uczestników za darmo.

Zapisy na Campus były prowadzone przez internetowy formularz, a rekrutacja trwała do połowy czerwca. Początek zaplanowano na 27 sierpnia (piątek), a koniec – 2 września (czwartek). Uczestnicy muszą się mieścić w przedziale wiekowym 18-35 lat.

Czytaj także:

Projekt dla młodych osób

Campus Polska Przyszłość to inicjatywa prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy Rafała Trzaskowskiego, szczególnie dla młodych ludzi, którzy interesują się sprawami politycznymi i społecznymi. Jak głoszą twórcy, ma to być „przestrzeń do dialogu i spotkań”.

Tygodniowe wydarzenie w Kordowie ma być częścią projektu Trzaskowskiego. „Będzie się działo!” – zapewnia na swoim profilu na Twitterze prezydent stolicy.

Tusk na Campusie?

Niewykluczone, że w wydarzeniu Rafała Trzaskowskiego weźmie udział Donald Tusk, który na początku lipca przejął funkcję p.o. przewodniczącego Platformy Obywatelskiej . Były premier miał być zaproszony na imprezę przez samego prezydenta Warszawy.

- Czuję się zaproszony – oświadczył Tusk. Aczkolwiek dodał przy tym: - Być może młodzi mają ochotę trochę odpocząć od polityków i oficjalnej polityki, pobyć sami ze sobą, może z uczonymi, z intelektualistami, przedsiębiorcami, a niekoniecznie z politykami. Jeśli jednak okaże się, że młodzi chcą porozmawiać ze mną i prezydent Trzaskowski potwierdzi to zaproszenie – będę bardzo zadowolony, że będę mógł w tym uczestniczyć.

DS

Polecamy:

Lubię to! Skomentuj82 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka