"Sanatorium Miłości" to reality show TVP. Fot.: Facebook/Sanatorium Miłości TVP
"Sanatorium Miłości" to reality show TVP. Fot.: Facebook/Sanatorium Miłości TVP

Uczestniczka "Sanatorium Miłości" o seksie seniorów. "Apetyt wzrasta"

Redakcja Redakcja Seniorzy Obserwuj temat Obserwuj notkę 16
"Sanatorium Miłości" to popularny program Telewizji Polskiej, w której seniorzy szukają miłości. Jego uczestnicy do dziś chętnie opowiadają w mediach o seksie, a nawet... menopauzie.

Jedna z uczestniczek reality show TVP wystąpiła ostatnio w programie śniadaniowym TVP 2 "Pytanie na śniadanie". Seniorka przed kamerami mówiła o menopauzie i problemach kobiet z nią związanych.


"Rośnie ochota na seks"

Prowadzący program "Pytanie na śniadanie" w studiu gościli pochodzącą z Radomska Iwonę Mazurkiewicz, która występowała w "Sanatorium Miłości". Zapytali ją m.in. o menopauzę u kobiet.

- Zaskoczeniem było dla mnie, że pojawiło się to, kiedy miałam 48 lat. Czytałam kiedyś w mądrych czasopismach, że kobieta po klimakterium, niestety, szybciej się starzeje, więc na daną chwilę byłam przerażona - powiedziała 61-letniia kobieta. - Cieszę się, że ten okres przeszłam bardzo łagodnie - dodała Mazurkiewicz.

- Po menopauzie wzrasta apetyt na życie seksualne. Nie ma takiego obciążenia, że możemy zajść w ciążę. Także emocje, które towarzyszą temu aktowi są inne. Ja dostrzegam bardzo dużą różnicę między tym, co było przed i po - kontynuowała seniorka.


Czytaj także:Seniorzy szukają miłości w telewizji

Reality show Telewizji Polskiej "Sanatorium Miłości" to program, w którym seniorzy szukają swojej drugiej połówki. Do tej pory odbyły się trzy edycje produkcji publicznego nadawcy. W jednej z edycji miłość znalazła wspomniana Iwona Mazurkiewicz. Wraz z wybrankiem - 80-letnim Gerardem Makoszem - do dziś są parą i tym samym udowadniają, że w każdym wieku można się zakochać.

Program TVP śledziło średnio ponad 3 mln 200 tys. widzów. Telewizja już zapowiedziała powstanie następnej części.


DS


Polecamy:


Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo