Rosyjski czołg przejechał po samochodzie, w środku był mężczyzna. Porażające nagranie

źródło: Twitter
źródło: Twitter
W czwartek Ukraina stała się ofiarą inwazji ze strony Rosji. W piątek w Kijowie miały miejsce walki z rosyjskimi dywersantami. Na Twitterze opublikowano nagranie przedstawiające sytuację, w której rosyjski wóz bojowy celowo przejeżdża po jadącym z naprzeciwka samochodzie osobowym.

Media społecznościowe obiegło nagranie z kijowskiej dzielnicy Obołoń. W materiale wideo nagranym w oknie jednego z mieszkań widać, jak poruszający się po ulicy wóz bojowy piechoty z premedytacją przejeżdża po jadącym z naprzeciwka pojeździe osobowym.

Zobacz też:

Kierujący pojazdem został uratowany

Chwilę później na Twitterze pojawiło się kolejne nagranie, na którym mieszkańcy Kijowa pomagają poszkodowanemu kierowcy wydostać się z samochodu. Starszy mężczyzna uszedł z życiem bez większych obrażeń, jednak jego pojazd został kompletnie zmiażdżony.

Rosyjskie wojska w Kijowie

W piątek rano z Kijowa zaczęły napływać informacje o obecności rosyjskich dywersantów w stolicy Ukrainy. Ukraińskie Ministerstwo Obrony oświadczyło, że do dzielnicy Obołoń przedostałą się "wroga dywersyjno-wywiadowcza grupa".

Ołeksij Arestowycz, doradca prezydenta Ukrainy poinformował, że do godziny 12:20 (11:20 czasu polskiego) wszystkie wrogie grupy zostały zneutralizowane przez siły ukraińskie.


RB


Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj44 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka