Rosyjski żołnierz dopiero co się ożenił. Na Ukrainie grabił, gwałcił i stracił życie

Denis Cibenko dołączył do grona wojskowych "trofeów" na Ukrainie.
Denis Cibenko dołączył do grona wojskowych "trofeów" na Ukrainie.
Denis Cibenko wiódł normalne życie do 24 lutego 2022 r. Kilka miesięcy temu wziął ślub, podróżował, korzystał z wolnego czasu. Kilka dni temu 28-letni spadochroniarz został zabity na Ukrainie. Okazał się w dodatku szabrownikiem.

Ukraińska armia poinformowała o kolejnym "trofeum" w czasie inwazji - to Denis Cibenko, rocznik 1994, pochodzący z rejonu Pskowa. Do sieci trafiły zdjęcia jego zwłok, dokumenty oraz rzeczy, które ukradł Ukraińcom. Miał przy sobie drogocenną biżuterię: łańcuszki, pierścionki, kolczyki oraz pieniądze w zagranicznych walutach. Ukraińscy internauci podają, że Denis Cibenko okradał mieszkańców i gwałcił dziewczyny na okupowanych terytoriach.  


W sieci pojawiło się również nagranie z rozmowy ukraińskich wojskowych z żoną Cibenki. Kobieta dopiero co wyszła za mąż za rosyjskiego żołnierza w ubiegłym roku. Na profilu na Instagramie Cibenko zamieścił zdjęcia z małżonką w białej sukni. Rosjanka wpadła w histerię, gdy dowiedziała się od Ukraińców, że jej mąż zginął. 

 

Strona ukraińska publikuje tego typu nagrania ku przestrodze dla innych, rosyjskich okupantów. Rosja straciła ponad 17 tys. zabitych lub przetrzymywanych żołnierzy od początku inwazji na sąsiedni kraj. 


Zobacz: 

Kontratak Ukrainy? Ogromny pożar w składzie paliw na terenie Rosji

Putin i cerkiew, wojna na Ukrainie, pytania o Boga. "Sojusz ołtarza z tronem niesie zgubę"

W Kijowie będzie można kupić alkohol. Rosjanie przegrupowują siły na południe Ukrainy


GW

Lubię to! Skomentuj168 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka