Polacy rzucili się na promocję Orlenu. Aplikacja Vitay bije rekordy popularności

Orlen Vitay hitem w telefonach. Fot. PKN Orlen
Orlen Vitay hitem w telefonach. Fot. PKN Orlen
Orlen zaproponował Polakom wakacyjną obniżkę na paliwo. Warunkiem, aby otrzymać rabat 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa, jest posiadanie aplikacji lub karty Vitay. Polacy dosłownie się na nią rzucili. Orlen Vitay jest dziś na pierwszym miejscu wśród darmowych pobieranych aplikacji.

Aplikacja Vitay liderem pobierania

Obecnie aplikacja Orlen Vitay jest najczęściej pobieraną aplikacją w AppStore i Google Play. W przypadku Androida program ma już ponad milion pobrań. To spowodowało spowolnienie i czasowe problemy z ładowaniem funkcji w Orlen Vitay. 

"Nasza wakacyjna promocja cieszy się zainteresowaniem. Aplikacja ORLEN VITAY bije obecnie rekordy popularności - jest najczęściej pobieraną aplikacją w AppStore i Google Play. Tak duży ruch użytkowników może momentami przekładać się na dłuższy czas ładowania aplikacji czy jej komponentów. Obecnie trwają niezbędne prace optymalizacyjne" - napisał PKN Orlen w komunikacie.

Zobacz też: Projekt 3W: woda-wodór-węgiel to nowa inicjatywa BGK. Powołano Radę 3W

Orlen zachęca do pobierania aplikacji przez Wi-Fi

Biuro prasowe Orlenu Zwraca ono uwagę, że „poprawne działanie aplikacji mobilnej zależne jest od wielu czynników, również tych zewnętrznych, jak m.in. od operatora komórkowego i zasięgu, systemu operacyjnego, ustawień smartfona czy operatora poczty e-mail”.

"Zachęcamy do pobierania aplikacji poprzez Wi-Fi (lub w miejscach z dobrym zasięgiem), zarejestrowania się w niej i aktywacji kuponu zniżkowego przed przyjazdem na stację. Podkreślamy również, że każda zgłoszona przez użytkowników nieprawidłowość w działaniu usługi jest analizowana, a w razie potrzeby na jej podstawie dokonywane są niezbędne zmiany" – podaje firma.

Aby zarejestrować się w aplikacji Orlen Vitay, trzeba wypełnić formularz w programie, podając w nim dane osobowe, m.in. imię, nazwisko, adres e-mail i ustalić hasło logowania. Po przejściu procedury rejestracyjnej użytkownik dołączy do programu lojalnościowego Vitay i będzie mógł skorzystać z niższych cen paliw.


Wakacyjna promocja Orlenu

W ramach promocji każdy uczestnik programu Vitay otrzyma 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (Efecta lub Verva) w ramach trzech tankowań do 50 litrów miesięcznie (czyli łącznie do 150 litrów w ciągu miesiąca). W przypadku osób z Kartą Dużej Rodziny zniżka wyniesie 40 groszy na litrze.

Każdy dodatkowy litr rozliczany jest według ceny ofertowej podanej na dystrybutorze w trakcie tankowania. Promocja nie obejmuje autogazu (LPG), nie łączy się z innymi programami rabatowymi i promocyjnymi i jest ograniczona czasowo - od 1 lipca do końca wakacji, ale posiadacze aplikacji mogą już od 2 dni z niej korzystać.

ja

Czytaj także:

Ten system może ochronić Ukrainę przed rakietami. Czym jest NASAMS?

Rosja wściekła na Norwegię, padły mocne oskarżenia. Rosjanie z wyspy Spitsbergen odcięci

Roskosmos zaatakowany. To odpowiedź hakerów na rosyjskie pogróżki

Ogromne kary dla influencerów. Lista celebrytów jest długaLubię to! Skomentuj26 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka