Robert Kantereit wymierzył solidnego kopniaka Marcinowi Mellerowi, w geście pożegnania ze swoim redakcyjnym kolegą. (fot. Twitter)
Robert Kantereit wymierzył solidnego kopniaka Marcinowi Mellerowi, w geście pożegnania ze swoim redakcyjnym kolegą. (fot. Twitter)

Dostał kopniaka na wizji. Tak w TVN24 pożegnano Marcina Mellera

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 35
Na początku listopada Marcin Meller ogłosił, że rezygnuje z prowadzenia programu "Drugie śniadanie mistrzów" w TVN24. W sobotę na wizji w nietypowy sposób pożegnał go jego redakcyjny kolega Robert Kantereit.

Nietypowe pożegnanie na wizji

— Cytując klasyka: wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija. Po blisko czternastu latach zarwanych weekendów czas powiedzieć stop — napisał Marcin Meller na początku listopada na stronie "Drugiego śniadania mistrzów" na Facebooku.

W sobotę na wizji pożegnał go Robert Kantereit, który podczas ostatniej rozmowy na temat programu z Mellerem poprosił go, by ten wstał i zdjął marynarkę. 

— Zdejmuj marynarkę chłopaku i się odwróć — powiedział Kantereit. Po tych słowach kopnął Mellera w pośladki i życzył mu "powodzenia na nowej drodze życia". 

— Nie dziękuję — odparł Marcin Meller i zaprosił na ostatni odcinek swojego programu.

Marcin Meller w TVN

Program "Drugie śniadanie mistrzów" emitowany był w soboty o godzinie 12:10. Jego pierwszy odcinek ukazał się w styczniu 2009 roku. Marcin Meller, wraz z czwórką gości, w każdym wydaniu programu odnosił się do bieżących wydarzeń politycznych, społecznych czy kulturalnych. 

Marcin Meller od 2000 roku związany jest ze stacją TVN. Wcześniej był gospodarzem nadawanego w latach 2000-2002 reality show "Agent". Od września 2005 do czerwca 2008, wraz z Kingą Rusin współprowadził "Dzień Dobry TVN". Z kolei od lutego 2013 do lipca 2019 prowadził ten program w parze z Magdą Mołek. Od listopada 2008 do stycznia 2009 był gospodarzem teleturnieju "Kapitalny Pomysł".

Meller podkreśla, że współpracę ze stacją zawiesza "w przyjaznej atmosferze".

— Zawieszam współpracę z TVN24 w przyjaznej atmosferze, więc kto wie, co przyniesie przyszłość — oznajmił.

RB

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj35 Obserwuj notkę

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Kultura