Wokalistka Fergie. Źródło: commons.wikimedia.org
Wokalistka Fergie. Źródło: commons.wikimedia.org

Black Eyed Peas na Sylwestrze Marzeń. Grupa wystąpi bez swojej wokalistki

Redakcja Redakcja Muzyka Obserwuj temat Obserwuj notkę 25
W piątek w "Pytaniu na śniadanie" poinformowano, że gwiazdą tegorocznej imprezy sylwestrowej Telewizji Polskiej będzie grupa Black Eyed Peas. Amerykański zespół wystąpi jednak bez swojej największej gwiazdy - wokalistki Fergie. Co było powodem jej odejścia?

Black Eyed Peas bez Fergie 

Do roku 2017 w składzie Black Eyed Peas była wokalistka Fergie. Grupa wraz z jej obecnością stworzyła takie hity jak: "Where is the love", "My humps" czy "Pump it". 

Gdy Fergie odeszła z zespołu, długo nie było wiadomo, dlaczego podjęła taką decyzję. Media na początku spekulowały, że wokalistka marzyła o solowej karierze. Wszelkie wątpliwości rozwiał dopiero po trzech latach will.i.am, który powiedział, że powodem tej decyzji była jej chęć do skupienia się na macierzyństwie.

Fergie aktualnie wychowuje syna Axla Jack Duhamela, który w 2023 roku skończy 10 lat.

Black Eyed Peas na "Sylwestrze Marzeń" 

Grupa Black Eyed Peas została ogłoszona w piątkowym wydaniu "Pytanie na śniadanie". W Zakopanem wystąpią w składzie: Will.i.am, Taboo, apl.de.ap oraz J Rey Soul. Pierwotnie zagraniczną gwiazdą "Sylwestra Marzeń" w TVP miała być piosenkarka Melanie C. Ta jednak zrezygnowała argumentując swoją decyzję różnicami światopoglądowymi. 

W Zakopanem podczas "Sylwestra Marzeń" wystąpią: Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Maja Hyży, Marina Łuczenko-Szczęsna, Sławomir i Kajra, Kasia Moś, Sara James, Jan Majewski, Felivers, Staszek Karpiel-Bułecka, Kapela Ciupaga czy Kuba Szmajkowski. Nie zabraknie również Zenka Martyniuka. Poza nim, wśród wykonawców disco polo znajdą się Playboys, Weekend, Defis, Classic, Boys, MiłyPan i Blanka. Na scenie pojawi się też ukraińska supergwiazda - zespół Dzidzio oraz Thomas Anders.

MP

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura